trip-krainetrip-ukraine-dark

astra72

Reisisell, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

5 meeldimist
3 postitust
14 kommentaari
 

2 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tänud vastamast! Ostsin piletid ära (Lufthansa, lennud ühel piletil)! Eks nüüd loodan, et kõik läheb hästi!

Panen siia lingi, mis annab aimu mida silmas pidasin krõbeda hinna all! Ma ise arvasin sama, et see on lihtne! Kohapeal kindlasti pakkujad palju, teeme valiku ja minek. Tahtsin mugavat reisi lahel, lisaks Sung Sot koopa külastust. Arvasin et päevaga saab hakkama. Olin nagu lugenud varem kuskilt, et korjavad isegi Hanoist tripi soovijad kokku ja viivad tripile ja õhtul tagasi. Kuidas tripiga rahule jäid!

Tänan! Kas keegi on käinud ka Halong Bay kruiisil, vaatan internetis ringi, kuhu minna ja mida teha. Selle kruiisi hind on ikka päris krõbe! 

Tere kõigile! Veel  üks ülemõeldud küsimust! Kui annan sisse e-viisa taotluse (eelpool mainitud ametlik lehelülg), kas pean siis veel 2 pilti suuruses 4x6 kaasa võtma. 

Kas keegi on lennanud vietnami ka aeroflot' iga. Kui pikk peaks seal olema ümberistumise aeg minimaalselt. Viisat vist ei ole vaja! Aeroflot pakub hea lennuajaga ja hinnaga piletit. 

Kuidas on lood e-sigaretiga ? Kas lennujaamas võetakse kohe ära ? Kas keegi jagaks palun oma kogemust ! Ajakirjanduses juttu olnud, et Tais on keelatud ! Siddharta mainis et tõi kanget alkoholi Balile, mina arvasin, et seal alkoholipoliitika nii karm, et seda sisse vedada ei tohi !

Juhul, kui see sobib teie marsruudiga, mis te kokku panete, siis minule meeldisid ka Meteora kloostrid väga.

Tere! Kui jõuda Balile peale südaööd, kas see tekitab kõvasti peavalu. Pean silmas seda, et on ju vaja vahetada raha , leida transport, leida pimedas majutuskoht üles? Kas öösel maksab transport rohkem?

QatarAirways pakkus vist jaanuaris aga siis ei olnud veel sellist mõtet peas, et läheks Balile. Kokku ei ole ta ju mitte odav reis. Tänan vastamast !

Küsimus tegelikult sama mis teemaalgatajal ! Kui osta pilet Momondost, Tallinn - Bali, siis vahemaandumised on Schiphol´is ja Kuala Lumpur`is. Vedaja oleks KLM, kõik lõpuni välja. Saan ma õieti aru, ma ei pea oma pagasiga tegelema. Pileti näidisostu tehes sain aru, et mul on lubatud võtta käsipagas ja pagas 23kg. Olen lennanud vähe ja vajan vist lisakinnitust sellele. Tänan!

Tänan vastamast ! Pileteid mõtlesin osta läbi momondo.com-i. Proovin asja veel uurida.

Tahan broneerida Lissaboni lennujaamast autot 8 päevaks juuni kuus (5 inimest,nt.Ford Focus) aga ajab segadusse ikkagi see täiskindlustus ja teemaksud. Täiskindlustus on küllaltki kallis(86eur, samas auto ise 175-190eur), kas täiskindlustust saab kuidagi odavamalt ka?.Saan aru, et kui ma täiskindlustust ei võta siis panevad raha kaardi peal kinni.Eelloetud kommentaaridest jäi mulje, et nendel ei broneeritud kaardil raha. Teine küsimus selle teemaksukaardi saamise kohta, kes selle väljastab. Igasugune värske info on teretulnud. Sihvka29,millist kohaliku firmat sa kasutasid?