Tormilinnuga purjetama

Rändur, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

2 meeldimist
5 postitust
5 kommentaari
 

3 külastatud kontinenti

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

4 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Soovitan soojalt Helle Hollis`t - kiire ja korrektne teenindus - parim hinna ja kvaliteedisuhe. Autod on uued ja korraliku varustusega. Enamus sealsetest firmadest soovivad deposiiti. Nemad mitte. Lennujaamas on vastas nende shuttle, mis viib kohe autorendi ukseni. Autot tagastades - sama. http://www.hellehollis.com/

Ahjaa, ja RAP-ikohta leidsin meie turismibüroode pakutava kohaselt järgmise info: ....Andamani saarele sisenemiseks on tarvis eriluba (RAP), mis väljastatakse India viisa olemasolul tasuta Port Blairi lennujaamas passikoopia alusel. Andamanide eriluba küsitakse Andamanidel viibimise ajal ning see peab alles olema reisi lõpuni.... Majutuse broneerimisel soovitavad TripAdvisori ja LonelyPlaneti foorumid toimida nii, et paariks päevaks ette ära bronnida (majutust võidakse ka piiripunktis küsida) ning siis iseseisvalt välja peilida meelepärane majutuskoht.

Tänud, @siddhartha! Lennupiletid on juba ostetud, jah - juba augustis. Majutust broneerinud pole, sest loodame low seasoni (jaanuari keskel peaks veel kestma) ja kohapealse valiku peale. Port Blairis oleksime niikuinii vaid saarele jõudes ja lahkudes.

Tere! Plaanis minna Andamani saartele puhkama 1-ks kuuks, jaanuari keskpaigast kuni veebruari keskpaigani, 2018. Hetkel tegelen reisikava kokkupanekuga. Kas keegi oskab kommenteerida, kuidas on sularaha väljavõtu võimalused saartel, ATM-st tänase seisuga? 2017.a alguses oli kehtestatud 60 euro limiit ATM-s. Kas tänaseks on olukord paranenud? Loomulikult on ka kõik muud soovitused teretulnud - aega on ju piisavalt, et erinevaid saari külastada :)

Tormilind seilab nüüd juba mööda Hispaania rannikut Vigo-> A Coruna suunas. A Corunas oodatakse soodsaid tuuli üle Biscaya lipsamiseks. Siis Brest (Prantsusmaa) jne. Kevadseiklus kulub pärast vinduvat talve ära.