Viimased kommentaarid
    1. aastal sai käidud Hollandis, Šveitsis, Emiraatides, Tais, Singapuris, Indoneesias, Iirimaal, Itaalias, Rumeenias, Austrias ja Küprosel. :) Nüüd kirja pannes on ikka väga tore vaadata, et nii paljudes kohtades sai ära käidud. Ma arvan, et igas riigis neis oli väga huvitavaid ja põnevaid kohti, mis olid väga eripalgelised ning super vahva oli avastada uusi paiku.
  1. Hetkel kindlaid reisiplaane järgmiseks aastaks ei ole, eelmisel aastal toimusid kõik reisid samuti spontaanselt. :)
  2. Ootan soodukaid Hispaaniasse, Aasia eksootilistesse sihtkohtadesse ja USAsse. Hästi erinevatesse paikadesse just.

Singapore Airlines'i eelistaksin, aga pagasi peab küll välja võtma, kuna tegu eraldi piletitega.

MarilinTV, ma ju muud moodi ei võrdlegi, kui hinnataseme poolest. Loomulikult ei saa muudelt omadustelt nende kahe riigi vahel paralleele tõmmata, ongi väga erinevad, aga eelarve kohta saab nii aimu.

Kohvritele lahedad sildid ja päevitusõli! :)

Suur suur tänu kõigile vastuste eest! Sain väga palju informatsiooni juurde :)

Tänud sisukate vastuste eest! :)

Aitäh vastuse eest! :) Aga kuidas kohapeal hinnad nt võrreldes Taiga? Küsin, sest seal kandis mitu korda käidud ja läks u 1100€/in, sisaldab tugevat šopingut. :D Ilmselt põhilise hinnavahe teeks lend?

7h ootamist oli ka Sheremetyevo lennujaamas päris piinarikas, kui vähegi võimalus, vältige... :D

Viimane kord Tais olles ostsime Phuketisse piletid eelmine päev, Bangkokist algusega. Hinnaks oli ca 110€, nüüd targem ja ostan ikka varakult ette.

Mina soovitaksin kindlasti võtta hilisem lend. Teades Bangkoki liiklust, siis ei riskiks nii, aga mine sa tea. :)

Loomulikult maailm otsa ei saa, aga kuna ise olen päeval koolitusel, siis tahan õhtul perele teada anda, et sai läbi ja nad saaksid minu juurde tulla. Kahjuks seal majas wifit pole. :(

Just mõtlengi interneti pärast.

Tekkis veel üks küsimus. :) Kas Bulgaarias on ka selliseid turistikõnekaarte, nagu Tais ning kui on, siis kas saab samuti osta lennujaamast?