Mtü Puerto

Reisisell, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

2 meeldimist
3 postitust
5 kommentaari

1 külastatud kontinenti

15 külastatud riiki, 8% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Pole neid nii vähe midagi. Isegi Rasmus Mägi't jt seal tihti treenimas nähtud. Olen Algarves 12x käinud ja plaanin sinna ankrusse jääda hiljemalt alates okt 2018, sest sealsed hinnad kuni 2x odavamad kui Hispaanias ja kuni 4x odavamad kui Eestis. Plaanis asutada "Pueblo Estoniano". Sobib talvekoduks rohkem looduse ja rahu hindajatele - suveks, mil palju briti jmt puberteeti lällama tuleb. võib ju Eestisse "põgeneda"...

Mnjah - kui juba pildi pealt paistab niiii rõve see maitsetu "põrsake", kuidas siis veel kohapeal tundub...? Aga üldiselt on õigus šveitslasel, kes enam hästi ei taha Eestissegi tulla: "Masstourismus macht alles Kaputt!"

Mõttetute turismikohtade TOP-5:

  1. Dubai - kallis ja 0 vaatamisväärsust
  2. Kõik ülejäänud Araabia ps riigid
  3. Sharm El Šaik, Hurghada
  4. Iisrael ja Palestiina
  5. Tenerife ja Gran Canaria - midagi peale Euroopa penskarite massi

Pai'sse sõit liiga lahe/kurviline/ohtlik - ei soovita ise rolleril seda ette võtta. Isegi minibussis ajas mõne öökima. Koht muidugi lahe ja erinev näit Phuketist või Bangkokist. Chiang Mais võta kindlasti südalinna (nn ruudu) äärde või sisse. Kui pole enam väga hosteli tüüpi teiste turistide nautleja, võta pigem väiksem/rahulikum majutus kuskil kõrvaltänavas. Chiang Rai ja nn kuldne kolmnurk ka teostatavad, kui aega rohkem.

Assooridel käidud 2 x - 90ndatel Sao Miguel, Pico ja Faial ning mõne aasta eest Sao Miguel uuesti, okt lõpp.. Omal käel, rahulikult, tõmblemata. Öömaju võib, aga ei pea broneerima, liigselt turiste pole. Pigem siis ööbida kohaliku hõnguga vanamoodsates pensaodes või pousadades kui kaasaegses hostelis, kui tahad mõnusat POR ajaloolist hõngu. Elu seal nagu kohati seisma jäänud 1930-1970ndad. Vääääga mõnus, tavabaaris kohv+kook või klaas veini või brändit tavaliselt kuni 2€... Ilm dets-s pole enam suvine - päeval nii +15+20C vahel, sageli sajune-tuuline, paiguti tormine. Pikalt ei viitsi kribada, kui väga huvi, võta kontakti, annan telefoni, ainult et ise sõidan ka ära juba 21.nov 2 nädalaks.