Katrin Päll

Reisisell, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

14 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Tui väga rahul Türgi poolsete esindajatega. Polnud ka nii pealetükkivad kui Tez omad. 

Mina 6 ööd Sanuris ei ööbiks. Oleks Ubudis mõnes hotellis vaatega riisiterassidele ja naudiks seal loodust. Sealt on mugavam saartele ka minna. 

Minu jaoks oli 20 faktoriga kreem täiesti paras. Pigem määriks enamuse ajast lihtsalt õliga ja vahepeal hellemad kohad tugevama faktoriga, Näole 30 f. Kohapeal olid kreemid kallid Nivea 12,5.- pudel Kohalikud tooted, kui saada oli veidi soodsamad

Surfaritele Kuta, Canggu, Uluwatu. Kui rahulikumalt olla soovid jäta Kuta melu ja suure lainega rand nimekirjast välja. Uluwatu põnev koobasrand, Ubud Ahvimets ja Riisiterassid, Tanah Lot tempel, seal veel palju templeid ja koski,linnuparke jms. ümbruses. Sanur liivarand ja Päike. Mina vahetaks kodust 2miljonit kaasa, sest 1 oli vähe,kuna trippide eest maksad sulas ja enamuse toidu eest ka. Sai ka baarides kaardiga maksta,aga +2% lisandus siis juurde. Korralike ja usaldusväärseid rahavahetuspunkte oli kuid otsimine kuumaga on tüütu, osad sularahaväljamakse automaadid ei töötanud ja mugavam on kui sularaha on kaasas. Ubud i ümbruses soovitaks kauem peatuda ja sealt ka Gilidele mitmepäevaseid puhkuse trippe teha. Kui sa ei tea kuhu soovid minna , kogu linnapealt erinevad trippide pakkumised , pane oma trip google abil kokku ja küsi tänavapealt taksolt sulle sobivate sihtkohtade trippi. Tuleb soodsam. Soovitan ka FB Made Todi kohalik takso, saad enne oma soovitud kohtade tripi hinda uurida jms. taksosid on igal nurgal võtta, muutkui pakuvad end transport, transport. Rannas oli kohati soodsam kui mujal : kohalik toit ja rõivad. Värsked mahlad ja kohalikud toidud olid väga maitsvad. Suuremates poodides kõik toidukaup saadaval. Kaasa võtaks ka vaid mõned õhukese rõiva ja lahtised jalanõud, kui just dzunglisse minna plaan pole. Seal on kuum nii päeval kui öösel. Kõikjal tingi 30-50% julmalt maha. Transpordiga oli tingimismaad veidi vähem.

Meile tulevad postiga need ummikumaksud koju. Tasume netipangast.