Erlessa

Reisisell, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
 

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

7 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Meil oli Itaalia reis, pidi homme algama. Non refundable aga peaks kõik tagasi saama, lennupiletitega sama. Enne samas ei tehtud midagi kui Itaalia poolt uudi ametlikke piiranguid ei tulnud.

Rentsisin Rumeenias hiljuti autot, oli olemas see icarhire kindlustus. Aga. Isegi kui sul see olemas, siis seal pakutakse sulle sellist kindlustuspaketti, mille puhul enne sõitu sina ei vaata autot üle ja pärast sõitu nemad ei vaata autot üle, lisaks igakülgne abi jne kui midagi juhtub.Mis see kindlustuspakett tegelikult on - kui sa seda ei võta, siis nad kindlasti leiavad sulle mingi kriimu ära andes ning pärast maksad ikka. Ega meile keegi seda ei öelnud, aga reklaamimisviis jättis küll sellise mulje (ja isegi koos selle extortion taxiga oli rent puruodav).Ehk siis tasub lähtuda maast ja kohalikest eripäradest ka, Rumeeniasse näiteks ei soovita võtta ise lisakindlustust, pole lihtsalt mõtet.

Ryanairil on kodulehele peidetud leht, kus tuleb lihtsalt lüngad täita, maksavad pikema jututa. Konks selles et ega nad ise seda muidugi ei reklaami. SAS maksab ka, kuigi aega võtab. Vahefirma poole soovitan pöörduda siis, kui otse lennufirmaga on probleem. Kompensatsiooni on võimalik muideks küsida väga kaua.

Park Guelli minge hommikul enne kaheksat, saab tasuta sisse ja on ka palju vähem rahvast. Majadesse ja kirikusse ostke Barcelona turismibüroo lehelt piletid ette, saab odavamalt ja enamasti eelississepääsuga. Restorani broneeringuid pole vaja, kui lähete avamiseks kohale, tavaliselt on ka parimates restoranides üks kaks lauda ikka vaba.

Eelmine sügis hilines Ryanairi Marrakesh -London lend 5h. Ise nad infot ei paku, aga lehel https://eu261expenseclaim.ryanair.com saab taotluse lihtsalt esitada ja u nädal hiljem oli kompensatsioon pangakontol. NB, see oleneb lennu pikkusest, kas ja kui palju kompenseeritakse, ja see on LISAKS hotellile ja uutele piletitele, kui vaja. Ühtlasi kehtib see ainult EU firmadele.

Minema sõita :D Sforzesco loss on tegelikult tore, katedraal oli ka ok, kuigi passimise vaeva mitte eriti väärt. San bernardino alle ossa oli ka cool.

Soovitan sõita Bergamosse, ilusad mäevaated, hubane ja õdus vanalinn, väga ilusad ja huvitavad kirikud ja kabelid. Ja palju vähem turiste! Bergamost saab bussiga sõita veel san pellegrinosse ja vaadata möödunud sajandi kadunud hiilgust (veits mäge pidi üles minnes kasiino kõrvalt saab veel tõelisi imeasju näha).