lyst

Rändur, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

5 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Armas puhketalu Valgamaal, Tõrva külje all.

http://www.udumae.ee/

Palju magamiskohti ja ilus ümbruskond. Tõrvas tuntud Vanamõisa järv koos hüppetorniga, läheduses Taagepera ning Sangaste loss. Vaatamist palju!

Majutusastus olemas ka booking.com-s

Minul samuti Kuubast ilusad mälestused. Käisime 2 aastat tagasi ja juba tahaks uuesti minna. Kogu see kultuur ja eluolu on seal ikka täitsa teistsugune ja väärib igaljuhul avastamist :)

@MoonM Kas tooksid mõned poed Orlandos välja ka, kuhu kindlasti minna võiks?

Kas keegi on võtnud ka kruiisi Miami-Bahamas? 


Mis kruiisilaevaga, mitu päeva ja mis saarele?

Aitäh, otsustasimegi juba tänu siinsetele soovitustele ümber, et South Beachil nii kaua ei viibi nagu algselt planeerisime :)


Minek on Nov lõpp - Dets algus, juhul kui kellelegi veel häid mõtteid seoses selle ajaga.

Ilmselgelt ei ole ma mõelnud oma postituses, et 2500 eur/öö :) ikka kokku 13 öö eest.

Kuidas muidu Everglades nende alligaatoritega lood on? Paljud ütlevad, et ei ole midagi näinud. Ja kui pikk trip sinna võtta? Tunni ajasest piisab?

Tegelikult tahaks mõlemat teha. Paar päeva ööelu vaadata ja siis edasi ringi liikuda, aga ka mitte väga meeletult ringi vurada, sest puhata tahaks ka natuke. 


Tundub, et hakkan majutust vaatama siis ka mujale peale Beachi. :) 


Nii head soovitused! Aitäh. Kas ranna ääres parkimisega probleeme pole? Mõtlen just, et kui võtta majutus kaugemale, siis kas vaba parkimiskoha olemasolu pärast ranna lähedal muretsema ei pea ja kas päeval ka tasuline?

Mina ka kahjuks ei leia aeromexico lehelt enda pileteid. Proovisin mõlema koodiga- nii booking ref kui ordernumbriga. Hetkel ei tea, kas teen ise midagi valesti või tõesti ei ole lennupileteid. Igaljuhul kirjutasin Aeromexicosse ja samuti ka firmasse, kust piletid sai ostetud. Ootame vastust ja loodame, et saab siiski Kuubale.