Viimased kommentaarid

Oskab keegi rääkida ka Pizzale Roma parklatest. Saan aru, et seal neid üsna mitu? Millist võtta ja kas peaks koha ka broneerima?

Oo tänan Pula soovituste eest

Aitäh info eest. Kas oskad ka soovitada, mida kindlasti Veneetsias näha/teha?

Mida Kutas ja selle ümbruses soovitate vaadata/ külastada?

Domino tänAn. Ehk kõik on võimalik. Meil on hotellid kõik broneeritud. Kuna üks kindel koht kuhu soov minna on Nusa penida. Siis olekski variant A : kas minna Kutast ja teha ühe päevane tripp ja ööseks Kuta hotelli tagasi. Ja hommikul Gili T-le.  Aga Kutas me ainult kaks ööd, siis aja kokku võttes tunduks isegi see mõistlikum. Et teha Kutast check out, minna vara hommikul Nusa Penidale ja peale seda proovida otse Gili T-le. Huvitav, kuidas see rändamine koos kohvritega oleks

Tahaks kindlasti Nusa Penidale päevase tripi võtta, kuna  järgmine päev oleks plaan minna edasi Gili T-le siis lootsin ehk saab kuidagi kiirema variandiga 

Samas võite ka soovitada, kelle kaudu Nusa Penida trippe võtta ja mida seal vaadata, mida pigem mitte?

Kas Nusa Penidalt saab ka otse minna Gili Trawanganile? Keegi oskab ehk infot jagada, kus mis ja palju maksab või kust uurida?

Aitäh, kes vastasid. Elustilistil on väga hea ja kasulik jutt seal. Kas keegi oskab soovitada mõnda ööbimiskohta Gilidel vaatega otse merele?