Tuuuuuli

Reisisell, liitus Tripiga 1 aasta tagasi. Tahab minna:
0 meeldimist
2 postitust / 9 kommentaari
8 (1.3%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Huvitav, kui nüüd lähen tavalise seljakoti ja käsipagasi kohvriga, kas läbi saan. Seljakoti mõõdud muidugi ei vasta sellele nii öelda pisemale kotile. Kuid kuidas Airbalticuga üldse on. Kus see pisem kott üldse läheb? Pole varasemalt üldse Airbalticuga lennanud. 

Kas keegi oskab aidata või on olnud kogemus. Minu Saksamaa lend tühistati, aga saime otselennu London-Tallinn hommikul kell 6 on väljalend. Aga easybussi lehelt on mul ostetud piletid Victoria jaamast kell 4, kas mul on võimalik neid kuidagi vahetada või peangi lihtsalt uued piletid ostma, et jõuda kella kuusele lennule?

Pakub vahetada lendu.  Kui ma selle lennu ära vahetan, kas pean maksma ka midagi juurde?

Ma olen reisimaailmas alles algaja.  

Siiski otsustasin bussi kasuks. Küsimus selline, et ostsin pileti easybus.comi lehelt ja sealt valisin kohtade arvuks kolm. Kas see ikka tähendab seda, et minuga võib kaasa tulla veel kaks reisijat. Või oleksin pidanud kõik eraldi tegema.

Sest kui ma läksin National Expressi kodulehele, siis ma seal küll maksmiseni ei jõudnud, küll aga küsis reisjate nimesid.
 Ma olen alles täiesti algaja selles. 

Kaalun praegu isegi varianti minna rongiga Londonisse, aga jälle kust on mõttekas osta. Vaatasin lehekülgi 

Goeuro.com kui ka Stanstedexpress.com

On veel kohti kust vaadata, aga hind vist tundub igal pool sama olevat.

Jalgratas, siit teemast on küll korraks läbi käinud. Aga kuidas nendega üldse on, mida soovitakse, kui palju maksab rent jne.

Huvitav, kus võiks olla selline informatsioon et pärast nende kahe külastust (vahamuuseum ja Eye) saab soodsamalt sõita selle kruiisiga. Ise asi jah kas see kehtib ka suvel.


Mugavuste poole pealt siis kas National Express on okei, või eelistaks easybusi. Meil on käsipagas ja vaatasin, et National Express läheb isegi 15 minutit varem kui easybus. 
Ja kui minna, siis mille järgi ma leian üles need peatused. Mõtlen seda sellisena, et kas need peatused on kohe lennujaama juures.

Kas jôe peal olev kruiis maksis ainult 5 naela? 

Vaatasin, et National Express on kõige soodsam, kuid l, mis on ikkagi nendest kõige parem. 

Vaatasin ka easybus, aga kui sealt nüüd valida peatus Stansted Airport on sulgudes [AirPort Bus Express] ja teine variant on sama kui taga on [Nataional Express] ma saan aru et need vist erinevad peatused, kui kui minna easybusiga siis mida sealt valida kumb?

Teine asi on see, et kindlasti tahame me külastada vahamuuseumit kui ka London Eye’d. Kuidas nende piletite ostmine. Vaatasin Madame Tussauds’i koduleheküljelt, et sealt saab kaks piletit osta. Kas keegi on ostnud selle kaudu neid pileteid?

Minu tuleb sõpradga üks väike reis Londonisse, mida ma ise esimest korda planeerin. Nimelt minek on RyanAiriga mis maandub Londonis 12.55. Sealt edasi siis oleks vaja saada piletit Londoni kesklinna. Küsimus ongi see, et kas ja kust osta pilet. Mõtlen siin siis Interneti aadressi. Siit on läbi käinud easybus, kas pileti pean kindlasti ostma eelnevalt netist ära. On veel mingeid kohti, kus saab pileteid osta. 

Kui olen netist piketid ära ostnud, kas pean neid näitama paberil või piisab telefonist?