RailiVa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

1 meeldimist
4 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh kõikidele vastuste eest.

Kas saan õigesti aru, et selle Grab rakendusega kehtivad autojuhile need hinnad: 2h 24€, 4h 42€, 6h 54€ ja 8h 69€?

6h 54 € on juba isegi mõeldav, võrreldes kõikide nende pakkumistega mis juba saanud/uurinud olen.

Hotell on juba paraku võetud saare teise otsa, tagasimakse võimaluseta.

Rolleri rent on raskendatud, kuna reisil ka vanem inimene ja laps. Kas rollerit üldse saab laenutada ilma lubadeta? Neljasest seltskonnast vaid ühel load olemas.

Hotell on saare teises otsas ja Google Maps näitab lennujaamast 30km sõitu.

Olen kursis, et lennujaamast saab võtta takso või hotellist tellida transfeeri.

Keegi ei pea sõidutama 10 tundi päevas, tõin lihtsalt näite, et Bali 10h maksis 35 €. Samas kui Koh Samui kohta sain sellise pakkumise - 5h 80 €.

Ootan soovitusi, kui kellelgil on kogemusi usaldusväärse autojuhiga, kes mõistliku hinna eest saarel ringi sõidutaks.

Aitäh vastajatele.

Lappasin Tai teemasid läbi, kuid endiselt on küsimus, et kas keegi oskab soovitada head autojuhti Koh Samuil, kes saarel ringi sõidutaks ja ka lennujaamast hotelli (30km)? Hind võiks olla maksimaalselt 35 € päev. Alles hiljuti käisin Balil, kus oli super autojuht ja hind 30 € päev (sõidutas hommikul 08.00-st kuni õhtul 18.00-ni).

Helistasin täna uuesti mytrip.com, et nende saadetud uued lennuajad ei ole võimalikud, kui neil just ajamasinat ei ole ja et olen kaks kuud nende vastuseid oodanud. Ütlesid, et helistaksin otse Qatar Airwaysi. Helistasin. Qatar Airways ütles, et olen piletid ostnud mytrip.com kaudu ning nende vastutada on piletid ja kohustus mind aidata. Helistasin aga uuesti mytrip.com ning tundub, et alles nüüd hakkasid asjad liikuma. Mytrip.com lubas ise suhelda otse lennufirmadega ning siis anda mulle vastus. Lubasin oodata nädala. Kui vastust ei ole, helistan uuesti ja kui lahendust ikka ei ole, eks siis tuleb reis tühistada. Kas kellelgil on kogemusi, kui kaua mytrip.com raha tagasi maksab?

Aitäh vastuse eest, kuid nüüd tekkis küsimusi juurde. Ma maksin raha juurde selle eest, et saaksin kindlad kohad. Kas keegi teine võib need valitud kohad endale saada, kui enne mind check-in’i teeb?1 tunni kohta Dohas olen googeldanud ja leidnud, et see aeg on piisav, kuid tahaks infot, kas reaalselt ka on mõnel positiivne kogemus olemas ja järgmisele lennule jõutud..?