RailiVa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

0 meeldimist
3 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Helistasin täna uuesti mytrip.com, et nende saadetud uued lennuajad ei ole võimalikud, kui neil just ajamasinat ei ole ja et olen kaks kuud nende vastuseid oodanud. Ütlesid, et helistaksin otse Qatar Airwaysi. Helistasin. Qatar Airways ütles, et olen piletid ostnud mytrip.com kaudu ning nende vastutada on piletid ja kohustus mind aidata. Helistasin aga uuesti mytrip.com ning tundub, et alles nüüd hakkasid asjad liikuma. Mytrip.com lubas ise suhelda otse lennufirmadega ning siis anda mulle vastus. Lubasin oodata nädala. Kui vastust ei ole, helistan uuesti ja kui lahendust ikka ei ole, eks siis tuleb reis tühistada. Kas kellelgil on kogemusi, kui kaua mytrip.com raha tagasi maksab?

Aitäh vastuse eest, kuid nüüd tekkis küsimusi juurde. Ma maksin raha juurde selle eest, et saaksin kindlad kohad. Kas keegi teine võib need valitud kohad endale saada, kui enne mind check-in’i teeb?

1 tunni kohta Dohas olen googeldanud ja leidnud, et see aeg on piisav, kuid tahaks infot, kas reaalselt ka on mõnel positiivne kogemus olemas ja järgmisele lennule jõutud..?