Argo Tammejõgi

Reisisell, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
 

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

10 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Samuti halvad kogemused mytripiga, ca 2 kuud võttis aega kuni sai vastuse neilt, et cancellation confirmed. 
Otse Lufthansasse pöördumine tulemust ei andnud - öeldi, et mytrip kaudu tuleb asju ajada.

Mul ka mytripiga probleeme. 3x ticketi teinud, et tahaks raha tagasi, aga ainult ühele ticketile vastati, et mu e-maili aadressile on juba voucher saadetud... Esiteks tahtsin ma raha tagasi mitte voucherit ja teiseks pole mingit voucherit saadetud.
See telefoni number 8000 100 814 pole ka enam kasutusel nagu aru saan...? (Vähemalt telefonis nii ütleb, et number pole kasutusel)

Tänud, ma polnud sellise leheküljega kursis. Tegin päringu, vaatan mis pakuvad. Kahju, et varem selle lehe peale ei sattunud, majutuse osas tundus samuti asjalikke pakkumisi seal olema, aga sai juba airbnb'st ära võetud bungalow.

Tänud, eks hoian vaikselt silma peal. Kuigi tundub, et Autoreisen ja Pluscar kumbki väga mingite kampaaniatega ei tegele, aga ehk niisama hind muutub vahepeal.

200 euri ongi kallis. Normaalselt 10 päeva kanaaridel 100-120 euri kanti, mitte 200 euri.

Hakkasin autoreisenist/pluscarist autot broneerima 20-30 detsembriks ja sain üllatuse osaliseks, et sel ajal on autorent tavapärasest toorelt kallim. Kas on lootust, et need hinnad langevad või ongi see periood selline kallis?

Enamik tahavad ikka depositi, ise võtsime SunnyCars kaudu depositivaba paketi, tuli hinnale mingi 25 euri vms juurde(kokku oli vist ca 110 euri mai kuus).