Dantini

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi

1 meeldimist
3 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

On kellegil mingit õnne olnud Aegean Airlinesiga?

Praegu tundub, et siis kas pigem tempi pärast Kanaaridele või Madeirale, samas palju head kuulnud ka Baleaaridest aga seda peaks siis rohkem vist kevadel külastama?

Noo tsärgi soe võiks ikka olla, ala 20kraadi kanti. Esialgu plaanis minna veebruari alguses, aga võib ka kuni märtsini lõpuni lükata. Midagi spetsiifilist ei otsi, aga eks tore ole näha ilusaid mägede vahelisi apelsini orge või vanemat arhitektuuri. No näiteks Malta/Gozo tundus liiga kõrb minu jaoks ja ainukene asi oli Valletta ise mis oli tõeliselt ilus ja huvitav.

Huvitav olen just kuulnud, et Malaga ja selle ümbrus pidavat olema suhteliselt räpane ja kole. Samas ei oska ümber ka lükata kuna endal kogemus tollest kohast puudub. Madeira on hea pakkumine, võtan kindlasti arvesse!

Aitäh kõigile vastajatele. Tundub, et Mallorca oleks siis sobilik valik meile.


@jaanusm, kulukus ja vaatamisväärsused oleksid kindlasti peamised jah, peod ei huvita - meeldib rohkem rahulik olemine.

@Piretx, juhilubade kohalt olen uurinud ka ise ja tundub, et autot ilmselt rentida ei saaks, aga mopeedidel on tihti peale ainult nõudeks B või AM kategooria juhilubade olemasolu.

@M M, suured tänud info eest, arvan et Mallorca jääbki meie sihtkohaks siis.

Hetkel pole küll otsest aega paika pannud, aga soe vesi oleks oluline kui tahaks snorgeldada. Niiet kõige loogilisem aeg oleks järgmisel suvel.