trip-krainetrip-ukraine-dark

Helen M.

Reisisell, liitus Tripiga 2 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
11 kommentaari

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

wsop...kas need pikemad reisid ostsite reisikorraldaja käes või omal käel? mis maksma läks?kus ööbimine?

Jaa,Sinastariga olen juba kontakti saanud ja nendega kindlasti läheme merele. Minu hirmuks küll need va haid aga neid ei pidavat ikkagi olema sealkandis,kinnitati mulle.Peaks hotellis teiste eestlastega kampa lööma ja ka selle õhtuse rituaali ära vaatama /kuulama :)

Hadabase jätan ka meelde,õigemini panen kirja :)

Sharmist ilmselt välja ei lähekski. Vaatasin,et seal ka 2 veeparki läheduses olemas,et saaks ka neid külastada,tegevuse mõttes. 14 aastane ei viitsi ju paigal istuda ja niisama rannas lebotada. Õnneks jahh, koralline veemaailm hotelli rannas kuhu siis ennast unustada saab. 

Et muret tekitab hoopis see kuidas neist lahti saada?  :) seega vist muretsen liiga palju ja ilmaasjata. Kui kellegil on veel soovitusi siis loen kõik läbi ja võtan kuulda.Tänan!

Tänan vastamast moskiito! Võtan soovituse kuulda :)

Tänud vastamast Sayonara ja Oliver!Oleme minemas aprilli teises pooles.Hotell mere ääres  Stella Di Mare Beach Hotel & Spa .Eks ilmselt tuleb siis ka giidi tundi kuulata ja kohapeal otsustada.Aga huvitaks just, et kus näeme kaamleid ja 14a. poiss tahaks kindlaste ATV safarile  ja snorgeldama /sukelduma minna. Snorgeldamise kohta leidsin,et eestlased (Sintai) seal korraldavad reise merele...sellega on korras. Tuttavad räägivad,et seal käivad kohalikud ja pakuvad erinevaid võimalusi tegevusteks .... kas neid julgeb ja võib usaldada? On seal miski turismi infopunkt?On keegi käinud delfinaariumis? 

Jahh,seda olen kord kogenud (tookord lausa 300%) ja nüüd soovikski teada,et kuidas neid kohalike üles leida keda usaldada ja kellelt neid reise osta?

Kas safari ja reisid võtsite kohapeal kohalikelt ,mitte reisiesindaja käest?