Viimased kommentaarid

Mersing on koha nimi, kuhu pead sõitma. Olen seal kaks korda käinud, lennupilet oli u 800 krooni (edasi-tagasi 2005a), bussilipet oli väga odav, paadi pilet samuti, täpset hinda ei mäleta. ATV rent? seal polegi selliseid asju :)) Ok, mingit ekstreem autosõitu vist isegi korraldatakse läbi saare, aga unusta ära. Tiomen on koht, kus nautida puutumata loodust, 30m nähtavusega selget vett ja loomi vabas looduses. Asfalt kui selline on seal ka väga puudulik:P Praegu plaanid minna? Päris kuum seal hetkel:)

See maksab ju üle 20000 krooni:S inimese kohta ja siis öeldakse, et ei, teile me ei anna, päris vastik ju:S

Minu arvamus türklastest on üldjoontes positiivne, kahjuks ei ole ma Türgis käinud ja parima lakmuspaberi (loe: taksojuhtide) käitumistkogemust ei ole, aga mul on olnud tööga seoses paar kogemust. Türklasest sõbranna oli küll kulda väärt: tema sõna kehtis, rõõmsameelne loomus sai üle pingelistest situatsioonidest, tegemist ei olnud moslemiga, see andis ka palju juurde, ma arvan. Hetkel olen töötanud aasta türklasest bossi alluvuses ja pean ütlema, et kogemus on taas positiivne. Tegemist on kõrgharitud ja väga targa mehega (taas mitte moslem) ning mul on ainult austus tema vastu. Väga otsekohene, aus, õiglane...seda nimekirja võiks õhtuni jätkata. Ainus negatiivne asi on äkkviha, aga see on meiega võrreldes, kõigil lõunamaa rahvustel:) Samas teine meie firmas töötav türklane on väga rahuliku meele ja keelega. Räägib vaikselt, tänab ja vabandab iga asja ette ja taha ja tundub väga mõnus mees olevat. Tegelikult tahan ma öelda seda, et kõik oleneb inimese isiksusest, rahvusega ei ole siin eriti pistmist. Meil siin Eestis on mõni mees hullem, kui pool türgi rahvust kokku:)

Olin viimasel aastavahetusel seal, põhimõtteliselt sõime Buddha Baris kõhu täis, läksime Jumeirah ranna-alasse, seal nägin elu ilusamat ilutulestikku, Burj al Arabist paugutati, pärast pauke läksime Traider Vic'si võtsime joogid ja sealt jälle edasi kuskile mujale jne...ilm on soe, rahvas on rõõmus, kui omal on hea seltskond, siis saate väga mõnusa õhtu seal veeta.