annucaz

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
 

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

sularahas sai enamus makseid tehtud ja igaks juhuks oli ka kaart kaasas. Reisil viibides probleeme ei tulnud, kui maksin kaardiga siis kaardiga ja kui sulas siis sulas, keegi krimpsus näoga ei vaadanud:D. Pean mainima, et kaardiga maksin ainult suuremaid summasid, nagu 60EUR-i jne

Kusjuures sõitu alustasime alles 10 ajal, käisime Güimari püramiide vaatamas ja ka loro pargis, samuti tee peale jäi ka 1000a draakonipuu, millele sai ka pilk peale heidetud. Kuid öösel kunagi jõudsime tagasi hotelli ja öösel mägedes sõitmine ei olnud just kõige meeldivam, kuna eelnevad 2a pole iga päev roolis olnud:P. Ringi tegime peale saarele.

Meie autos ei olnud kassetikat ega ka raadiot, see oli miinus. Muidu auto ise, minu arust, oli heas korras.

Rentisime ka auto, tegime seda reisikorraladaja (Horizon Travel) kaudu, 5 päevaks ja 140 EUR-i (Oasis). Autoks saime Hyundai Getzi 3luugiga. Saime omad käigud tehtud ja mägedes ka sõidetud.

Ise olin Laguna Park2-s veebruaris ja jäin rahule. Polnud küll ei tea mis lux, kuid puhas ja abivalmid inimesed. Söökide kohta ei oska öelda, mäletan et õhtusöök rootsilauas 1x oli vist 12 EUR-i. Tegime ise süüa, kuna apartmendis olid selleks vajalikud asjad olemas (mikrokas, pliit, külmkapp, köögis askeldamiseks ja söömiseks mõeldud nõud), käisime poes ja vaaritasime seda, mille järgi isu oli. Meie apartmendis oli siis magamistuba (2 voodiga) ja avatud köök, koos nn suure toaga ja WC + vann.