gaia

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
4 kommentaari
 

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Aitäh heade ideede eest, sain juba päris pika nimekirja, millega raamatukokku minna:) Neid kõige uuemaid tõesti pole veel meie raamatukokku jõudnud, aga selle Schmidti päevapildid just võtsin. Olen endiselt avatud uutele soovitustele :)

Tänan pakkumast, aga ma ei mõelnud Barcelonas vaid pigem maapiirkonnas või väikelinnades mujal Kataloonias.

Kas keegi on kasutanud Barcelonas ööbimiseks ka mingit muud varianti kui hotell või hostel? Ma mõtlen B & B või kodumajutus vmt. On sellised variandid hostelitega võrreldavas hinnaklassis? Mul oleks ka küsimus ööbimise kohta väljapool Barcelonat. Tahame ca nädal aega autoga sealkandis ringi sõita. Kas on lihtne ilma eelnevate broneerimisteta öömaja leida? Telki ei taha kaasa võtta. Kas väiksemates külades on ka mõtet üritada öömaja leida? Aitäh kui keegi oskab vastata.

Me tahaks rohkem kultuuri ja loodust vaadata. Rannas peesitajad ei ole eriti. Mõtlesime mõned päevad Barcelonas olla ja ülejäänud aja auto rentida ja ringi sõita. Ilmastatistikat vaadates paistab oktoober kõige vihmasem kuu olevat, kuigi meiega võrreldes on vihmaseid päevi vist ikka tunduvalt vähem. Hakkab üha rohkem tunduma, et oktoober oleks vist minusugusele kuumakartlikule mõistlikum aeg.