travelbug

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
 

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Ma sain ka nüüd viisa kätte, meilis veel ei olnud, kuid weebikal info üleval.

Hei, mina ei ole ka veel viisat saanud, oli sama teema. Samas application statust tsekates on näha, et dokumendid on lõpuks kohale jõudnud.

Hola! olen hetke Iguassus, idee j´rgi peaks Mendozasse joudma j´rgmisel v ylejargmisel n2dala,a tead ju kyll raske on ennustada mis ja kunas, manjana on pohiline, kui ka ei kohtu juhuslikutl, siis ehk saab kunagi muljeid jagada :)

Koike paremat!

12.11 jõuan BA-sse. Edasi patagooniasse nii kiirelt kui võimalik. Ei oska veel öelda mis kuupäeval Mendozasse, kuid ehk satun vahepeal seal netti ka niiet annan teada.

Kui ma 2a tagasi Sardiinial käisin, siis läksime marsruudil Tallinn-Saksa-Sardiinia. Samas me muidugi maandusime otse Olbia lennuväljale, mitte Cagliarisse. Iseenesest kuna piletite bronn oli ca 5-6 kuud ette, siis edasi-tagasi saime mingi 2 tuhhiga :D

Tere, tegelane kes sa 3.okt - 11:10 lubasid jagada suuliselt muljeid, ehk võtad ühendust ja suhtleks Argentiina teemal :D merca18@hot.ee

Kui reisil käidud jaga kindlasti muljeid :D Endal Argentiina tripp ka sel aastal veel ees, kuid alles siis kui neil seal kevad :)