zoja_puhur

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
5 kommentaari
 

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

6 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tänud meiliaadressi eest! Kirjutasin talle ja eks siis lähiajal selgub, mis võimalused on.

Hmm. Täitsa huvitav mõte isegi. Kuidas sinu marsruut Islandiga kulges? Et kas Bergenist Islandile või Kopenhaagenist Islandile? Kuidas sa ööbimist planeerisid? Olid rohkem selline telkides olija või ikka hotellides/öömajades? Mõtlen just sellest vaatenurgast, et Island ju metsikult kallis riik. Vähemasti 3x kallim kui Eesti(kui arvestada, et üks kali maksab seal 40kr). Seega seitse päeva kalliks ei pruugi minna öömajades? Eelarve siiski mingil määral piiratud. Islandil ringi reisimine oleks ja helline bussi/häälega segu. Fääridel kuidas öömajadega on? Mida soovitad? Kus ise viibisid?. Palju eelarve kogu kupatuse peale oli? =) Küsimusi on palju. Siiski leian, et on parem kogemustega inimese käest nõu küsida sellistes asjades.

Huuh. Nüüd on asjad juba palju selgemad. Reisiks valin ilmselt sellise variandi: Tallinn-Bergen(enam-vähem 2000kr), Bergenist laevaga Fääridele(umbes 1300kr nagu olen aru saanud), Fääridel on plaanis viibida kuskil 6 päeva(siit ka küsimus, et kui kõike näha tahad, siis palju seal viibida võiks), Fääridelt tagasi lennukiga Kopenhaagenisse, mis maksab vist mingi 3000kr. Kopenhaagenist lennukiga Tallinnasse, mis on vist suhteliselt odav ots. Kuna ööbimistasusid planeeritud eriti ei ole, sest telk on ikka lahe teema. Varustusele eriti kah ei lähe, sest selle laenan kokku sõpradelt, sugulastelt. Reisi eelarveks tulekski siis kokkuvõttes kuskil 10000 - 12000. Hetkel on koos 6000kr puhast reisi raha. Arvatavasti on minek sügisel või suve lõpus.

tänud. Linkidest oli palju abi ja nüüd planeerin ja uurin edasi :)

Hmm. Seda bussiga Norrasse saad ehk täpsustada kuidagi. Kust kaudu see võimalik oleks ja kui palju see maksaks? Ise uurisin, et Air Balticu kaudu oleks Bergenisse ühesuuna pilet 1600.kr. Ei ole minu arvates väga palju küsitud. Ja siis mis selleks laeva hinnaklassiks tuleks? Ei saa mina netist täit vastust. Olen otsinud küll, aga ilmselt olen siis mööda vaadanud. Ilmastikuga olen kursis ja see ei ole probleemiks. Varustuse saan vast kah endale ise välja vaadata/laenata. Hirmutavad just sealsed hinnaklassid, sest hotellid on minu arvates küll seal suhteliselt kallid. Sellepärast olengi plaani võtnud rohkem sellise matkareisi.