Viimased kommentaarid

Tulime reede õhtul Itaaliast( Villachi kaudu), siis polnud küll kuskil piirikontrolle.

Et peaksin siis ca 20k eest matkaauto rentima, kui haagissuvila endal olemas on. Nii tige ka raha peale ei ole esiteks ja teiseks on seltskond natuke suurem, et matkaautosse ära mahuks. Ja noh manööverdamisega tulen ka suht normaalselt toime arvan:). Parkimiskohtadega ei ole erilist vahet kas oled matkakaga või haagisega, kõrgus seab piirid mitte pikkus. Ega ei olegi plaanis hakata kuhugile kesklinna trügima. Tänud vastajatele. Tundub muidugi, et suvilaga vist keegi eriti kaugemal ei viitsigi kolada.

Plaan oligi ikka selline, et päris mägedesse ei kipu (ainult niipalju kui hädavajalik) ja jätaks suvila Itaalias kämpaplatsile vähemalt paariks-kolmeks päevaks. Kohapeal ca 150km. raadiuses liiguks Trafficuga ringi. Siis läheks jälle järgmisesse kohta. Plaan on minna kuni Napolini. On keegi kursis kas Itaalias on suvilaga kiirteel ka kõrgem maks kui ainult autoga? Kui on E-kat., siis võib autorongi täismass olla ju üle 3,5T.

Mul suvila täismass 1400kg. Tavaliselt vean teda 101kw autoga. Itaaliasse minek aga tõenäoliselt Trafficuga (6 inimest), millel 84kw. Eelmisel aastal sai käidud autoga ilma suvilata. Natuke pelgangi Austria mägesid, eelmisel aastal oli seal ka väga palju teeremonte mägedes ja teed kitsad ka.