trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Alati tuleb kasuks, kui uurida objekti enda kodulehte. Ma pole ise Versailles käinud, kuid sain sealt lehelt ( http://www.chateauversailles.fr/en/index.php) ammendavat infot. Sealt lugesin ma välja, et kuu esimesel pühapäeval on osa objektidest tõesti tasuta, kuid vaid talvisel perioodil ehk siis novembrist märtsini.

http://www.chateauversailles.fr/en/570_Opening_time_and_prices_Prices.php?idT=2

Kuna enda huvid viisid hiljuti mind ka Ascoli Picenosse, siis soovitan sinna kindlasti minna bussiga, nii nagu ka Advokaat soovitas. Kõik sujus väga kenasti. Kui ma ei eksi, siis maksis pilet 14 eurot. Kui vaadata Itaalia raudteede kaarti, siis on selge, et rongiga läheb esiteks kaks korda kauem aega ning pidevad ümberistumised on hirmus tülikad.

See on ilmselt päeva nali. Nii palju kui minul kogemusi on, siis sõltub hinna rahaühik sellest, millisest linnast lennuk väljub ning hind võib olla nii naeltes kui ka eurodes. Aga et Sul lihtsam oleks, siis hinna juures on märk £ - tähendab naela ning € - tähendab eurot.

Mina soovitan alati enne uurida internetist, kas objekt ka huvi pakub. http://www.warwick-castle.co.uk

Pilet ei ole minu meelest krõbe. Eralossid Inglismaal kõik u niipalju maksavadki. Millestki peab krahv suutma seda ilu ju ka säilitada.

Ise pole Warwick'is käinud, küll aga näiteks Blenheim's.

Jah, siinne õhkkond mõnikord kohe sunnib ehk liiga järsult vastama. Vabandust. Aga ega ma ei oska siis tõesti suurt midagi muud kui telefonibroneeringut pakkuda. (Electronic sales are handled through BBVA Telephone Banking: 902 22 44 60 in Spain and (+34) 91 537 91 78 if calling from outside Spain.) See ka ei tööta? Mind hakkas see teema igatahes väga huvitama. Kui Sa leiad mingi lahenduse, oleks väga meeldiv, kui Sa seda ka siin jagaksid, sest endalgi võib sellist infot äkki peagi vaja olla.

Pole küll ise käinud, aga internetist leidsin vastava koha vähem kui minutiga. Proovisin ka septembrisse reserveerida kahte piletit ja toimis kuni kinnitamiseni (mida ma muidugi ei teinud) küll. https://w3.grupobbva.com/SMVE/home.html