Marvelous

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Suur aitähh sulle, Nile Delta selle ülevaate eest, aga.. hindadest tahaks ka sotti saada..

Teadjamad, kes külastanud Egiptuse lõbustusasutusi, muljetage. Millised on teie lemmik ööklubid/diskoteegid Sharm el Sheikh'is? Asukoht ja piletite hinnad jms.

Oleksin tänulik ;)

Nii. Panin tähele küll, et kasteti ja kuidas veel aga meie rõdul oli küll täielik põud. Ja vaevalt, et mina need lilled ära närtsitasin! Sellist kohta, kus oleks tuulevari ja samas saaks päevitad ma ei leidnud. Teinekord tule ja näita Montsa :) Personal oli selline.. jõllitav. Ma ei räägigi ebasõbralikkusest. Mulle ei meeldinud see, et igakord trepist alla tulles ja üles minnes üritavad nad sulle kõigest väest seeliku alla vaadata. Privaatsus peaks ma olema. Lahendus oleks muidugi pükse kanda, aga seda ma saan eestis talvel teha. Kui seal on seelikuilm, kannan seelikut. Lennukimüra? "Nimeta Naamas hotelli, kuhu see ei kostaks." Ei oska öelda, ei ole ise Naamas rohkemates hotellides pidanud olema. ja ma rõhutaksin, et ME EI VALINUD SEDA HOTELLI ENDALE PUHKUSEKS. ME PIDIME SINNA ÜLEBRONEERIGU TÕTTU MINEMA! Rõduuste kohta, et juusiis oli teil parem tuba kuna meie uksed Celinei eemal hoida ei suutnud. Kokapoisid las askeldavad, lihtsalt võrreldes näiteks Hurghadas 3* Triotn Empirega siis oli Edeni toit alla igasugust arvestust. Ranna viluduse poolest ei räägi ma mitte rannavarjude kohapealt vaid palmide, sest Edeni külastajte plats oli päris palmistunud.

K-L

Basseinipoisi, nagu välja tuleb, Abdu kohta ei ole midagi halba öelda. Cd ja mp3 kohta.. öösel ma vaevalt kuskile öökluppi enda mp3 sokutama lähen.. Neid administraatoreid on seal rohkem, kui Adel või kes iganes. Ja üldse ei tea ma neid vendi nimepidi ning ei pea seda ka oluliseks. Vaate üle ei saa nuriseda, sugugi mitte. Lihtsalt. Minu jaoks on hotelle mis on tunduvalt parema personali ja toitlustuse ja kõige muuga.

Sellest lähtuvalt, et ma olen ehk teistsugusem kui need, kes Eden Rocki väga austavad, ei saa mind hukka mõista.

Ei meeldinud, olgugi, et reisikorraldaja soovitas. (Meie algses hotellis oli ülebroneering ja seega pidime 3 päeva Eden Rockis veetma) Seal oli liiga tuuline, personal ei meeldinud, toit oli kesine, lilled olid rõdul närtsinud, Celine Dion möllas liiga kaua, lennukimüra oli jube, rand sobib neile kes viludas päevitada tahavad.

Samas pole halba ilma heata. Vannituba oli kena ja seal tehti meile väga armas krokodill rätikutest. Bassein oli mõnus. Sinna tagasi ei läheks :)