anettt

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari
 

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Hei, Mina olen kasutanud jetairfly-d ja lendasime Puerto Platasse kui ma õigesti mäletan. Jetairflyga saime megasoodsalt (vahemaandumisega Jamaical) ning lennuk ja teenindus ise olid väga korralikul tasemel. Puerto Plata oli kiviviske kaugusel Sosuast (Cabarete kõrvalküla/linn), kus majutus oluliselt soodsam kui Cabaretes. Hea/põhiline surfikoht jääb tegelikult Sosua ja Cabarete vahele (natuke rohkem Cabarete poolele), nii et oleneb, millega sa liikuda kavatsed? Sosua on mõttetu prostitutsioonilin, aga seal on palju soodsaid ööbimiskohti - meie ööbisime väga okeis korteritekompleksis, väga mõnus oli. Liikusime kohalike "marsadega" ja surfikama rentisime alati kohapeal ja ega me ei viitsinudki sellele tegelikult põhifookust panna. Cabaretes annab ka surfata ja seal käib pidu, melu, naised ja alkohol. Selline klassikaline pisike puhkusekülake :) Enjoy!

Tere,

Kas vajaliku ankeedi ning taotluse täitmine toimub saatkonnas kohapeal või peab eelnevalt vastavad dokumendid ära täitma? Leidsin ainult reisiekspredi koduleheküljelt ankeedi: http://www.reisiekspert.ee/UploadedFiles/viisaandmed/Valgevene_ankeet.pdf

Kaasa tuleks võtta pass, passipilt ning küllakutsuja nime ning aadressi. Kas sellest piisab?

Oleksin väga tänulik, kui kellelgi on jagada oma hilist kogemust.

Tänades,

Ma olen käinud nii Mehhikos - Cancunis kui Dominikaani Vabariigis, selgusetuks jääb, mis kohta Dominikaanis mõtled? Punta Cana on selline all inclusivikas, mida ilmselt väga ei soovita, Cabarete on mõnus surfilinnake. Elu on Dominikaanis odavam kui Cancunis, aga Cancunis on vaatamisväärsusi see eest rohkem... . . . Trip. ee lisas postitusele suured algustähed!

Gracias gracias, tundub, et me juba leidsime sobiva variandi :)

Santiagost põhja suunas oli väga palju rannikualadel sellised telklaagreid, tõsiselt. Ma kunagi ei saanud teada, kas tegu oli kohalike või hunniku turistidega, aga tõesti olid väga tihti ranniku lähistel suuured suuured telklaagrid,mis mulle silma jäid.

Lõunas ei näinud küll kordagi. Mina ise elasin aasta tšiilis ja küll julgen väita, et väga turvaline riik, ükskõik kas põhjas või lõunas või pealinnas. Minu meelest võib julgelt kõiki linnu külastada :)) soovitan ja noh põhjas on atacama külake küll imearmas ja seal saab ilusti inglise keelega hakkama, ülejäänud linnad muidugi nõuavad hisp.keelt kindlasti