5 parimat Euroopa talvepuhkuste sihtkohta

Kanaari saared

Mõtteliselt Euroopas, kuid geograafiliselt pigem Aafrikas asuvad Kanaari saared on eurooplaste talvepuhkuseks loodud. Igal saarel valitseb oma mikrokliima, kuid saarte talviste temperatuuride erinevused pole märkimisväärsed. Tenerife põhjaosas on siiski pilvisem ja vihmasem, kui saare lõunaosas. Piisavalt päikesepaistet, keskmiselt 20ºC ümber püsiv õhutemperatuur (päeval kõrgem) võimaldab nii päikest võtta kui meres ujuda.

Keskmised temperatuurid Tenerifel

Merevesi Tenerifel

Keskmised temperatuurid Gran Canarial

Merevesi Gran Canarial

Vaata lennupakkumisi Kanaari saartele.

Madeira

Madeira talve on meie mõistes raske talvena kirjeldadagi, sest päeval ulatub temperatuur sageli üle 20ºC ja langeb väga harva alla 10°C. Ka talvekuudel on Madeiral keskmiselt 6 tundi päikesepaistet, mis tähendab, et jume saab peale küll. Kuigi talvekuud on Madeiral kõige sademeterohkemad, sajab enamasti lühiajaliselt, kuid tugevate hoogudena. Madeira on suurepärane sihtkoht loodusesõpradele ja matkajatele.

Keskmised temperatuurid Madeiral

Merevesi Madeiral

Vaata lennupakkumisi Madeirale.

Malta

Malta pehme talv on saarest teinud põhja-eurooplaste hulgas populaarse talvise sihtkoha. Päikesepaistet jagub 7-8 tundi ja päevased temperatuurid ulatuvad päikese käes 20 kraadi lähistele. Siiski, mõned päevad võivad olla tormised ja väga tuulised.

Keskmised temperatuurid Maltal

Merevesi Maltal

Vaata lennupakkumisi Maltale.

Küpros

Keskmised temperatuurid Küprose rannikul jäävad 15°C kanti, kuid päikeselistel päevadel tõusevad temperatuurid 20°C juurde. Talvekuud on Küprosel kõige vihmasemad.

Keskmised temperatuurid Paphosel

Merevesi Paphosel

Vaata lennupakkumisi Küprosele.

Sitsiilia

Sitsiilia on Itaalia üks kõige soojemaid kohti, kus päevased temperatuurid rannikul ei lange palju alla 20°C, kuid talvekuud on kõige vihmasemad.

Keskmised temperatuurid Palermos

Merevesi Palermos

Vaata lennupakkumisi Sitsiiliasse.

Temperatuuride allikas: holiday-weather.com