AirBaltic jätkab Gran Canaria lennubaasiga ka järgmisel talvel
veigo
veigo
12. veebr 07:27

AirBaltic teatas, et Gran Canaria lennubaasist (LPA) jätkatakse hooajalist opereerimist ka 2024/2025 talvel, kui otselennud toimuvad 8 sihtkohta. Tundub, et sel talvel avatud lennubaas on üldjoontes ennast õigustanud ning aitab pakkuda tööd talvehooajal, kus nõudlus reiside vastu on väiksem.

Võrreldes selle talvega on AirBaltic lennuplaane veidi korrigeerinud:

  • Tallinnast lennatakse Gran Canariale järgmisel hooajal 1x asemel 2x nädalas. Lisaks neljapäevasele pärastlõunasele lennule (15:30 – 19:55) on plaanis ka pühapäevane lend, mis väljub Tallinnast hommikul kell 07:10 ja saabub Gran Canariale kell 11:35. Gran Canarialt Tallinnasse väljuvad lennud vastavalt 06:30 (N) ja 14:15 (P). Esimene otselend Tallinnast Gran Canariale toimub 27. oktoobril.
  • Riiast on 3 lennu asemel 2 lendu nädalas.
  • Norra pole vist kõiki lootusi täitnud. Vähendatud on lende nii Oslo Gardermoeni kui Sandefjord/Torp suunal. 2 lennu asemel toimub mõlemasse lennujaama 1 lend nädalas. Bergenisse järgmisel aastal ei lennata. Plaanis pole enam lende ka Aalborgi (Taani).

4641 km pikkune Tallinn - Gran Canaria on AirBalticu pikimaid lende, mis kestab 6 tundi ja 25 minutit. Võrdluseks: näiteks Dubai on nii Tallinnale kui Riiale otsemarsruudilt veidi lähemal.

Raudselt muudavad lennuplaani ja loobuvad lendudest veel, eriti kui see nende rahapuudus peaks põletavaks muutuma.

0
0
Valige oma puhkuseks pakettreis või korraldage unustamatu reis iseseisvalt?
tickets.ee
Sisuturundus
Valige oma puhkuseks pakettreis või korraldage unustamatu reis iseseisvalt?
Kuhu minna suusapuhkusele?
If kindlustus
Sisuturundus
Kuhu minna suusapuhkusele?
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased