Emirates tunnistas veahinna kehtivaks

Maailma üks parimaid lennufirmasid Emirates lasi hiljuti läbi paraja hinnastamisapsu. 17. mail sai algusega Maldiividelt lennupileteid kõikjale maailmas broneerida väga soodsa hinnaga, Edasi-tagasi reisid algasid 77 eurost ja kaugemate sihtkohtade puhul (USA) ulatusid nad mõõdukalt üle 100 dollari. Sellisel viisil sai ka näiteks Stocholmist Maldiividele lennata supersoodsalt.

Kui hind juba selline on, sai veidi laristatud ja võetud veidi kallim economy flex lootuses, et äkki on upgrade äriklassi siis vähe odavam. Tõepoolest, baashind 11 dollarit ju ei tapa.

No ja muidugi, läks vaid paar päeva, ja kogu rõõm soodsast hinnast tühistati. Mis siin ikka nuriseda, sest tegemist oli ju ilmselge veahinnaga. Kuid nüüd saabus postkasti kiri, kus Emirates teatab, et on otsustanud veahinnaga väljastatud pileteid tunnistada kehtivaks. 

Mis siis ikka, tuleb valida lennukis istekohad ja hakata Maldiividel majutust otsima (vihje: vaadake Agodat). Broneering Emiratesi lehel on taastatud. Kahjuks on lennupiletid Stockholmist Tallinnasse mõnevõrra kallimad, kui Maldiividelt Stockholmi.

Oled kindel, et Emirates lubab jätta esimese lennu lendamata ja ei tühista sel juhul järgmisi lende? Enamikel sellistel suurematel firmadel kehtivad ikka veel sellised reeglid. Aga täpselt pole hakanud Emiratesi praeguseid reegleid uurima.

Ma lendan Maldiividelt Euroopasse, seega esimene segment saab lennatud.