Indoneesia luksuskuurortis võib võita mesinädalad 10 000$ väärtuses

Pulmi ja mesinädalaid planeeritakse üldjuhul pikemalt ette, kuid koroonaviirus on sundinud paljusid abielluda kavatsenud paare oma plaanides korrektuure tegema. Just nendele on suunatud Indoneesias Riau saarestiku Anambasi saartel asuva luksuskuurorti Bawah Reserve käivitatud võistlus, mille auhinnaks on mesinädalapakett väärtusega 10 000 dollarit (8625€).

Võitjatel on valida kolme paketi vahel, Earth, Explorer või Bliss Honeymoon, milles sisaldub:

  • 3 ööd majutust vee kohal asuvas bungalow’s
  • Transport Singapurist Bawah Reserve’i
  • Kõik söögid ja mittealkohoolsed joogid
  • Spaa protseduurid
  • Mittemotoriseeritud tegevused (kajakk, snorgeldamine, purjetamine, matkamine, kokanduskursused jmt).

80 minutine lend vesilennukiga Batami lennujaamast Bawah Reserve’i meenutab analoogset lendamist Maldiividel, selle vahega, et Riau saarestiku saartel on reljeef – droonilennutajatele suurepärane võttekoht. Malaka poolsaare ja Borneo vahel asuvas kuurortis on kokku 6 saart, 3 laguuni ja 13 randa.

Võistlus on avatud paaridele, kes on abiellunud alates 2019. aasta jaanuarist. Korraldajale tuleb saata lugu (maksimaalne pikkus 700 sõna), missugused olid abiellumisplaanid ja kuidas koroonapandeemia neid mõjutas. Lood on oodatud kuni 15. augustini, võitja tehakse teatavaks 1. septembril. Võitnud paaril on mesinädalate reisiks aega 1. septembrini 2021.