Kruiisifirma piirab lamamistoolide reserveerimist
veigo
veigo
9. veebr 07:47

Mõned puhkajad lihtsalt ei suuda hoiduda rätikutega paremate kohtade reserveerimisest rannatoolides ja basseini ääres. Aga selline praktika ei piirdu ainult randade ja hotellibasseinidega, sama probleem esineb ka kruiisilaevadel. Saksakeelsele turule kruiise pakkuval Aida Crusises juhtidel on sellest nüüd küllalt saanud ning nad on välja tulnud lahendusega, kuidas laevadel lamamistoolide kinnihoidmist vältida.

Selleks on basseini käterätikukaart, mis töötab käterätiku deposiidina. Reisi alguses saab iga reisija ühe käterätiku kaardi, mille vastu saab laeva basseinide ääres käterätiku. Pärast basseini äärest lahkumist tuleb käterätik taas kaardi vastu vahetada. Reisi lõppedes tuleb kaart tagastada või maksta 20 euro suurune trahv. Kuna igale reisijale on ette nähtud vaid üks rätik, loodab kruiisifirma käterätisõjad laeval lõpetada. Algatuseks võetakse uus praktika kasutusele Kariibi mere kruiisidel, edaspidi ka mujal.

Häh, see küll midagi ei muuda. Hakatakse jätma rätiku asemel T-särke või muid esemeid. Pigem võiks panna suured kirjad üles, et toolide "broneerimine" neile mingite esemete asetamisega ei ole lubatud ja igal reisijal on õigus sellist tooli kasutada, kui algne hõivaja on päevitusalalt lahkunud. Asjad tuleb lihtsalt kõrvale tõsta.

0
0
Kuhu minna suusapuhkusele?
If kindlustus
Sisuturundus
Kuhu minna suusapuhkusele?
Valige oma puhkuseks pakettreis või korraldage unustamatu reis iseseisvalt?
tickets.ee
Sisuturundus
Valige oma puhkuseks pakettreis või korraldage unustamatu reis iseseisvalt?
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased