Lufthansa hakkab Euroopa lendudel pakkuma tasuta sõnumiteenust
veigo
veigo
13. nov 2023 07:14

Lufthansa hakkab alates 2024. aasta 15. jaanuarist oma lühi- ja keskpikkade lendude pardal (s.t. Euroopas ja selle lähemas ümbruses) pakkuma tasuta piiramatut sõnumiteenust. Reisijad võivad saata ja vastu võtta piiramatu arvu sõnumeid ning fotosid.

Samaaegselt alandatakse teiste internetipakettide, s.h. voogedastus, hindu ligi 50% võrra. Hetkel maksavad tervet lendu katvad internetipaketid üle 90 minutiliste Euroopa lendude puhul vahemikust 3 kuni 12 euroni.

Nagu tavaliselt, on asja juures paar nüanssi:

  • Tasuta sõnumiteenus toimib A320 perekonna lennukite pardal, millele on paigaldatud WLAN. Seega ei pruugi olla kindel, kas igas lennukis ühendus toimib või ei. Lufthansa Embraerite pardal internet ei toimi.
  • Teenuse kasutamiseks on vaja omada FlyNet-i kontot, kuhu saab sisse logida kas püsikliendiprogrammi Miles & More numbriga või Lufthansa Travel ID registreerimiseks kasutatud e-maili kontoga. Kel neid pole, saavad registreeruda ka lennu ajal.

Täienduseks ütlen, et sama teenus, tasuta, toimib Lufthansa Euroopa lendudel, kus Flynet saadaval juba ka täna.

Kuid on ajalislt piiratud 30 minutiga ning eeldab sisselogimiseks Miles&More kontot.

Oma kogemusest oskan öelda, et just hirmus hästi see Chat-pakett ainult sünumeid välja ei selekteeri ning minul on täiesti võimalik olnud kaustada ka Facebooki. Tõsi, ainult äpina ehk siis mitte läbi veebisirvoja.

0
0
ŠIAULAI - TURISMIAVASTUSTE PARADIIS PÕHJA-LEEDUS
Šiauliai Tourism
Sisuturundus
ŠIAULAI - TURISMIAVASTUSTE PARADIIS PÕHJA-LEEDUS
Kuidas muuta reisifotod unustamatuteks mälestusteks?
PrintMeEasy
Sisuturundus
Kuidas muuta reisifotod unustamatuteks mälestusteks?
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased