Lufthansa hakkab kauglendudel virtuaalreaalsust testima
veigo
veigo
15. mai 05:41

Lufthansa on löönud käed Facebooki emafirma Metaga, et hakata valitud kauglendudel testima Meta virtuaalreaalsust võimaldavat Meta Quest peakomplekte. Meta Quest oli algselt mõeldud kasutamiseks maa peal, kuid peale algoritmi täiustamist saab seda kasutada ka õhus. Selleks on nüüd Quest 2 ja 3 VR komplektil olemas spetsiaalne reisirežiim (Travel Mode).

VR-prillide uue võimaluseg saab pardal vaadata filme, mängida mänge ja vastata e-kirjadele. Spetsiaalselt Lufthansa jaoks loodud sisu hakkab muuhulgas sisaldama:

  • valitud filmide ja TV programmide kinoväärilist kogemust;
  • sihtkoha virtuaaltuuri linnulennult;
  • reisiteemalisi taskuhäälinguid koos videosisuga;
  • interaktiivseid mänge nagu Connect Four ja male;
  • lõdvestavaid meditatsiooniprogramme.

Lufthansa ei paku Quest 3 VR komplektide testide täpset algusaega, kuid prognoositakse, et virtuaalreaalsust hakatakse äriklassi klientidele pakkuma 2024. aasta suvel Airbus A350-900 kauglendudel, kus on uus kauaoodatud Allegris äriklass. Esimesed lennud on Münchenist Vancouverisse ja Torontosse, suve teisel poolel lisandub Shanghai, järgnevad Chicago ja San Francisco USA-s.

Kiire sissejuhatuse Quest 3 pakutavatsse võimalustele leiab allolevast videost. Pardal liigset sisseelamist virtuaalellu kaasreisijate poolt me ilmselt ei sooviks. Igal juhul oleks huvitav teada, mis äriklassi reisijad sellest arvavad. Esialgu võtaks seisukoha, et tegemist on Lufthansa ja Meta ühise turundusprogrammiga, kus mõlemad saavad tähelepanu ja siis vajub asi vaikselt ära.

Kuidas muuta reisifotod unustamatuteks mälestusteks?
PrintMeEasy
Sisuturundus
Kuidas muuta reisifotod unustamatuteks mälestusteks?
ŠIAULAI - TURISMIAVASTUSTE PARADIIS PÕHJA-LEEDUS
Šiauliai Tourism
Sisuturundus
ŠIAULAI - TURISMIAVASTUSTE PARADIIS PÕHJA-LEEDUS
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased