Lufthansa testib magamisridasid

Pikemad lennud turistiklassis võivad olla parajalt väsitavad, eriti, kui tegu on öise lennuga. Neid inimesi pole palju, kes suudavad ennast istuvas asendis korralikult välja puhata. Kel pole võimalusi äriklassi jaoks, aga sooviks pikal lennul korralikumat magamisvõimalust, siis nendele võiks huvi pakkuda Lufthansa magamisrida (Sleeper’s Row), mida praegu testitakse Frankfurt - São Paulo liinil (lennud LH 506/507).

Pakkumine on järgmine:

  • Turistiklassi reisijatel on võimalus lisatasu eest endale reserveerida istmerea terve sektsioon (3 või 4 istekohta).
  • Äriklassi voodipesu komplekt ja padi.
  • Eelisjärjekorras pardaleminek koos äriklassi reisijatega.
  • Maksumus: 260 USD (220 eurot) üks suund

Magamisrida saab broneerida lennujaamas kas check-inni tehes või väravas. Testiperiood kestab 19. novembrist detsembri keskpaigani.

Magamisvõimaluse pakkumine turistiklassis pole midagi uut, näiteks Air New Zealand on seda aastaid pakkunud. Praegune hetk Lufthansal analoogse pakkumisega välja tulla on kahtlemata hea valik, sest vaevalt, et lennukid liiga täis on ja võimalus muidu ilmselt tühjadelt kohtadelt lisaraha teenida täiesti mõistetav soov. Iseasi, kas reisijad ei saa pooltühjas lennukis pikali visata ka niisama?

Hinda 260 USD võib vaadata nii ja naa. Tavapärase täis lennuki puhul sellise hinnaga 3-4 kohta välja müüa poleks lennufirmale ilmselt kasulik. Reisijale, kes otsib odavaimat hinda, võib see jälle veidi kallis tunduda. Mõnele võib see jällegi väga teretulnud võimalus olla. Kõik on suhteline.

Vaata ka: Voodid lennukite turistiklassis on muutumas reaalsuseks