Lufthansa tutvustas uut pardamenüüd

Eelmise aasta novembris teatas Lufthansa, et alates 2021. aasta kevadest lõpetavad Lufthansa gruppi kuuluvad lennufirmad Lufthansa, SWISS ja Austrian lühi- ja keskpikkadel lendudel (s.o. Euroopa sees või veidi Euroopast välja) turistiklass tasuta söökide ja jookide serveerimise ning asendavad selle tasulise pardamenüüga. Nüüd jagab Lufthansa pressiteade veidi infot tulevase menüü ja hindade kohta.

Toitlustamise ülesehitus on veidi omapärane. Ühest küljest on Lufthansa toitlustuspartneriks dean&david ("noor gastronoomiafirma Münchenist"), kuid reaalselt valmistab toidu Lufthansa peamine toitlustaja Euroopas Gate Gourmet dean&david retseptide järgi.

Pakutav saab olema väga tervisliku suunaga – valikus on lõhe-avokaado salat, falafeli-tahini salat, krõbe kana, tšilline kanavõileib, müsli ja kook.

Toidu ja snäkkide hinnavahemik jääb 2 ja 12 euro vahele. Kohvi ja mahl, mida hakatakse serveerima väikeses pudelis, maksavad 3 eurot. Veepudeli ja väikese šokolaadi saab tasuta. Menüüd hakatakse uuendama iga kolme kuu tagant. Toitlustamine toimub lendudel, mis kestavad vähemalt 60 minutit.

Toidu ettetellimise võimalust Lufthansa ei paku. Tasumine toimub sularahas või kaardiga, mobiilirakendusega maksta ei saa.

Vaata ka: Lufthansa hakkab nõudma FFP2 maski