Malaisia kaotas kõik sisenemisnõuded
veigo
veigo
9. aug 04:08

Malaisia valitsus teatas, et alates 1. augustist on kaotatud kõik sisenemisnõuded ja seda sõltumata vaktsineerimise staatusest. See tähendab, et kõik senised testimise, karantiini ja eelregistreerimisega seotud nõuded enam ei kehti ja riiki sisenemine toimub ilma täiendavate kohustusteta kõikidele reisijatele.

Vaktsineeritud reisijatele tähendab see, et enam pole vaja üles laadida vaktsineerimistõendit ja täita reisieelset registreerimisvormi.

Vaktsineerimata reisijad ei pea enam enne reisi ja saabudes testima, saabudes 5 päeva karantiinis olema ja täitma reisieelset vormi.

Ainus segane koht on seotud Malaisia valitsuse mobiilirakendusega MySejahtera. Kuigi valitsuse leht ütleb, et selle allalaadimine kas enne või pärast saabumist on vabatahtlik, võidakse seda mõnes kohas sisenemisel nõuda. Ametlikult MySejahtera rakendust kaubanduskeskustesse sisenemisel alates 1. maist enam ei kontrollita. Reisijatelt on tulnud vastuolulist infot. On kirjeldusi, kus piiril seda augusti alguses nõuti – loodetavasti vaid vanast harjumusest.

Maskikandmise nõuded Malaisias

  • Mask on kohustuslik siseruumides ja ühistranspordis
  • Välitingimustes on maskikandmine vabatahtlik
  • Rahvarohketes kohtades välitingimustes on maskikandmine soovituslik
  • Riskirühmad peaksid maski kandma ka välitingimustes (kohustuslik pole)

Meeldiv. Astun septembris paariks päevaks Penangil Georgetowni'st läbi. Üks asi vähem, mida meeles peab pidama.

0
0
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased