Marina Bay Sands sai Dubais konkurendi

Dubai

2011. aastal avatud Marina Bay Sands hotellist on kujunenud Singapuri üks ikoonilisemaid maamärke. Võib olla ette kindel, et Singapuri F1 etapi ülekandes näidatakse alati Marina Bay Sandsi ja selle 191 meetri kõrgusel asuvat basseini. Kuid eelmise aasta lõpus esitati Singapurile väljakutse Dubais, kui 22. detsembril avati Dubai kesklinnas uus luksushotell Address Sky View.

Address Sky View kahte torni ühendaval sillal 220 meetri kõrgusel asub 70 meetri pikkune ääreta bassein (infinity pool), kust avanevad suurepärased vaated ühelt poolt Burj Khalifale ja Dubai pilvelõhkujatele, teisalt Pärsia lahele. Uue luksushotelli kavandasid samad arhitektid, kes on ka Burj Khalifa taga.

Hotellitubade hinnad Address Sky View’s algavad orienteeruvalt 300 eurost. Lisades ka hommikusöögi, tuleb arvestada, et hinna esimene number algab neljaga. Kokku on Address Sky View’s 169 numbrituba ja 551 korterit, mitmeid restorane ja spa.

Vaateid Dubaile saab nautida ka taevabaaris Ce La Vi, mis muide toitlustab ka Singapuri Marina Bay Sands’is. Hinnanäide: brunch koos šampanjaga maksab 495 AED ehk 122 eurot.

Vaade tundub olevat parem kui Marina Bay Sands´i basseinist oli.