Reisiidee: bernhardiinidele pühendatud muuseum Šveitsis
veigo
veigo
4. veebr 10:21

Alates 2006. aastast tegutseb Šveitsi Valais’ kantonis Martigny linnas muuseum, mis ei jäta ühtegi koerasõpra külmaks. Ametliku nimega Musée et Chiens du Saint Bernard või lihtsamalt Barrlyland on pühendatud kõigele, mis on seotud Šveitsi rahvuskoera bernhardiiniga.

Esimesed teated, et Šveitsi Alpides asuva Sankt Bernhardi kloostri munkadel olid suured koerad, pärinevad 17. sajandi lõpust. Sellest ajast on bernhardiinidena tuntud koeri edasi aretatud, sest tänu oma heale lõhnatajule ja tugevale kehaehitusele sobisid nad hästi päästetöödeks, et leida lumme mattunud inimesi.

Barryland meeldib eriti lastele, kes saavad vaadata, kuidas koeri toidetakse ja nende eest hoolitsetakse. Mõned korrad aastas, kui on sündinud uued kutsikad, on külastus eriti huvitav.

Barrylandi bernahrdiinimuuseum on avatud iga päev kella 09:30 kuni 17:30. Samadel kellaaegadel on võimalik koeri jälgida ka veebikaamerast.

Pilet 6-15 aastastele lastele maksab 7 Šveitisi franki (7,5€), 6-20 aastastele noortele samuti 7 CHF, täiskasvanutele alates 21. eluaastast 12 franki, perepilet 29 franki (31€).

Muuseumi ametlik koduleht asub barryland.ch.

Vaata ka: Šveitsis avatakse šokolaadimuuseum

Kuhu minna suusapuhkusele?
If kindlustus
Sisuturundus
Kuhu minna suusapuhkusele?
Valige oma puhkuseks pakettreis või korraldage unustamatu reis iseseisvalt?
tickets.ee
Sisuturundus
Valige oma puhkuseks pakettreis või korraldage unustamatu reis iseseisvalt?
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased