Rendi paradiisisaar miljoni dollari eest

Accori ketti kuuluv luksushotelle opereeriv Raffles pakub võimalust Maldiivide ühes kõige eraldatumas nurgas rentida endale terve saar. Paketiga You Run Raffles Maldives saab Gaafu Alifu atollis asuval Meradhoo saarel terve Rafflesi luksuskuurorti enda käsutusse 5 päevaks ja 4 ööks. Lisaks võib kaasa võtta veel 70 inimest, kes majutatakse kas 21 villasse või siis naabersaarel asuvatesse vee kohale ehitatud tubadesse. Külalised saavad enda käsutusse veel ka kolmanda, inimtühja saare, kus võib midagi korraldada või seda lihtsalt robinsonina avastada.

Tühja kõhtu saarel tundma ei pea, sest kokad pakuvad erimenüüd vastavalt külaliste soovile, süüa ja juua saab igal ajal ja kus iganes külalised soovivad. Muuhulgas pakutakse veise sisefileed chimichurri kastmes ja kõikvõimalikke sushisid. Päikeseloojanguks soovitatakse Long Bar-is pakutavat kokteili Maldives Sling, mis on segu džinnist, kookosest, kaneelist ja nelgist.

Külaliste käsutuses on Rafflesi jaht, millega saab sõita sukelduma, snorgeldama, kalastama või delfiinivaatlusele. Loomulikult segatakse jahi pardal valmis soovitud kokteil ja pakutakse suupisteid. Snorgeldajaid ootab rikkalik veealune elu, sealhulgas kilpkonnad. Lisaks pakutakse kuurortis erinevaid spaa- ja massaažiprotseduure.

Tõsi, kogu selle priviligeeritud mõnu jaoks peab pangaarvel veidi ka raha olema, sest Meradhoo 5-päevane rendipakett maksab miljon dollarit ehk 922 000 eurot. Kui miljonist jääb napilt puudu, võib Raffles Maldives Meradhool võtta toa ka kahele inimesele. Ühe öö hinnad algavad 1163 eurost. Või kui miljonist jääb veidi rohkem puudu, siis leiab Maldiivide reisisoovitusi siin.

Kõik fotod: Raffles Maldives Meradhoo