Singapuri Changi lennujaam pakub taas tasuta Singapuri tuure
veigo
veigo
6. apr 07:50

Pärast kaheaastast vaheaega pakub maailma parim lennujaam taas tasuta ekskursioone. Singapuri Changi lennujaam alustas tasuta linnatuuride pakkumisega 1987. aastal, et populariseerida Singapuri atraktiivse reisisihina ja kasvatada Singapuri Changi lennujaama tähtsust transiitlennujaamana. Pandeemiaeelsel 2019. aastal kasutas tasuta tuuri pakkumist üle 80 000 reisija, kellest kolmandik olid Austraaliast ja Indiast. Pandeemia pani tuurid pausile, aga nüüd on transiitreisijatele mõeldud Singapuri tuurid jälle tagasi.

Tasuta Singapuri ekskursioonid on mõeldud kõigile, kelle ümberistumisaeg Singapuris on 5,5 tundi, kuid alla 24 tunni. Esialgu pakutakse reisijatele kolme tuuri, juunis lisandub Singapore Heritage (Singapuri pärandi) tuur, tulevikus peaks valik kasvama 9 erineva tuurini.

Changi Precinct Tour (Changi ümbruskonna tuur)

Changi lennujaama lähedale jääv Tampinesi piirkond üks Singapuri regionaalsest keskusest. Kunagi olid seal metsad, sood, kummipuude istandused ja liivakaevandused, täna on see roheline kõrget elukvaliteeti pakkuv, kuid mõõduka hinnaga asum. Changi rannapargis leiabs valge liivaga rannad, mida ääristavad kookospalmid,

City Sights Tour (Linna vaatamisväärsused)

See tuur jutustab Singapuri tähtsamatest ajaloosündmustest. Tuuri kõrghetkedeks on pildistamine Singapuri sümboliks oleva Merlioni kuju juures ning 500 000 taimega Gardens by the Bay külastus, kuhu jäävad ka Avatari stiilis superpuud, kus õhtuti toimuvad valguse ja muusika etendused.

Jewel Walking Tour

Kunagise autoparkla asemel on Singapuri lennujaamas nüüd uus 10-korruseline multifunktsionaalne vabaaja keskus Jewel. Selle keskel asub maailma kõrgeim siseruumides asuv juga, 40 meetrit kõrge Rain Vortex (vihmapööris). Lisaks silmailule jahutab see ruumi ning pakub vett taimede kastmiseks.

Changi Experience Studio pakub võimalust tutvuda tehnoloogia maagiaga, 10 korrusel asuv 14 000 m2 suurune Canopy Park pakub lõõgastust noortele ja hingelt noortele.

Heritage Tour (Pärandituur, alates juunist 2023)

Singapuri finantskvartal, Hiinalinn, Singapuri jõgi ja kunagised laohooned, malai linnaosa Kampong Gelam.

Kuidas Singapuri tuurile registreeruda?

  1. Eelnevalt veebis

Tuure saab ette broneerida siin (valida rippmenüüst tuur). Vajalik on sisestada kõikide reisijate nimed, et reisijate arv saaks täpne. Changi lennujaamas tuleb jääda transiittsooni, kus asuvad tuuride registreerimisletid.

  1. Changi lennujaamas

Pardakaardi ettenäitamisel saab registreeruda ka Changi lennujaamas transiittsoonis terminalis 2, värav F50 või terminalis 3, värav 1-8.

Oluline teada:

  • Tasuta Singapuri tuurid toimuvad iga päev.

  • Kõik tuurid on inglise keeles.

  • Registreerimine lõppeb 1 tund enne tuuri väljumist ja osalejad juhatatakse enne tuuri algust läbi immigratsiooniprotseduuride.

  • Tuurid on saadaval kes-ees-see-mees põhimõttel.

  • Osaleda saab ainult ühel tuuril, kuna transiitpeatuse ajal on piiriületus lubatud vaid ühe korra.

  • Kaasasolev käsipagas soovitatakse enne tuurileti juures registreerumist jätta Singapuri lennujaama pakihoidu.

  • Mõni tuur sisaldab toidu degusteerimist. Allergia korral tuleb sellest giidi eelnevalt informeerida.

Lennud Singapuri

Singapurist on rohkesti lende kõikjale Kagu-Aasias ja Austraalias. Soodsatest lennupiletitest Singapuri saab ülevaate siin.

Aristokraatlikud lossid ja mõisad Gauja rahvuspargis
Gauja Rahvuspark
Sisuturundus
Aristokraatlikud lossid ja mõisad Gauja rahvuspargis
Mis on Airalo eSIM?
Airalo
Sisuturundus
Mis on Airalo eSIM?
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased