Vaata kõiki Musta Reede pakkumisi SIIT
Uus lennufirma hakkab lendama Kreeka saarte vahel
veigo
veigo
20. nov 15:21
Kreeka
Lendamine ja lennufirmad

Kreeka saarte vahel (island hopping) saab nüüd lisaks praamidele reisida ka lennukiga. Kreekas helikopterite ja väikelennukite renditeenust pakkuv Ifly käivitas uue lennufirma Cycladic Airlines, mis hakkab pakkuma lennuühendusi lisaks Kreeka Küklaadide saarestikule (Paros, Mykonos, Santorini, Syros, Milos) ka Kreetale ja Rhodosele.

Hetkel on ühenduste arv veel piiratud, kuid järgmiseks suveks peaks liinide arv kasvama. Et Cycladic Airlinesi peakorter asub Parosel, siis suurimat liinide arvu võibki oodata Paroselt.

Lende opereeritakse Cessna Grand Caravan lennukitega, mis mahutavad 8 – 12 reisijat. Lennuajad jäävad vahemikku 20 kuni 80 minutini. Lühimate lendude hinnad ühel suunal algavad 109 eurost ja jäävad alla 200 euro. Suvel kõrgema nõudluse ajal võib eeldada hindade kasvu. Hind sisaldab kuni 23 kg pagasit.

Pole just soodne, aga variant ikkagi kui ei viitsi reisimisele aega nii palju kulutada ja raha on. Ma arvan, et ma eelistaksin seda varianti küll. Mitte, et mul nagu liiga palju raha oleks, aga puhkuse aeg maksabki.

0
0

Korra võib kasvõi selle pärast ära proovida, et pole olnud juhust nii väikese lennukiga lennata.

2
0
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased