Vabatahlikuks!

College for International Co-operation and Development (CICD) pakub 14, 18 või 24 kuulisi programme, koos rahvusvaheliste uuringute, koolituste ja ettevalmistusega vabatahtlikele arendusprojektidesse Aafrikas ja Indias. Koolitus toimub Inglismaal. Eelnevaid kogemusi ei ole vaja, sa pead olema 18 +, omama Euroopa Liidu passi, meeskonnavaimu ja tugevat motivatsiooni! Rohkem infot: www.cicd-volunteerinafrica.org
või kirjuta: [email protected]

Võib-olla olen küüniline, ent pigem sobiks see postitus "töö välismaal" alajaotusesse, lisamärkusega et aasta peab tasuta tööd pead tegema ning selle eest veel min 5000€ lisaks maksma.

Temaatiline artikkel Times Higher Educationist: http://www.timeshighereducation.co.uk/features/what-price-idealism/150716.article

3
0

Kui maksad vabatahtlikult 5000€ tasuta töö tegemise võimaluse eest, eks siis oledki tõeline "vabatahlik":p Enamasti vast otsitakse "töö välismaal" rubriigist vähem altruismi eeldavaid pakkumisi.

0
0

Leheküljel on kirjas ka see, et need inimesed kes ei taha või saa maksta võivad liituda ka stipendiumi programmiga.

0
3

Soovitan sellest "heategevusorganisatsioonist" laia kaarega ringi käia ning oma raha eest abivajajate juurde sõita. Säästate aega, raha ja energiat. (Ise tegin selle programmi läbi mõned aastad tagasi, seega tean, millest räägin.)

Lisainfo: http://tvindalert.com/

3
0

"Leheküljel on kirjas ka see, et need inimesed kes ei taha või saa maksta võivad liituda ka stipendiumi programmiga." - ehk käid ukselt uksele riideid mangumas mingi kuus kuud.

enrolement fee nii ehk naa, sellest "mööda hiilida" ei ole võimalik ca. 900 euri + su enda taskuraha

ps. rääkisin skpyes nendega ja vahetasin palju meile

noja

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased