18h ümberistumine Pekingis

Tere,Kas keegi oskab ehk täpsemalt nõua anda, et kui kulukaks võib kujuneda Pekingist privaatse juhi tellimine?Mul on 18h ümberistumine Pekingis, ning kuna Air China pakub selleks puhuks tasuta majutust siis otsustasin õlekõrrest kinni haarata. Kuna on ümberistumine on päevasel ajal siis sooviksin hea meelega ka Hiina müüri uuesti külastada. Ehk siis kas mul on mõtekam peale check inni hotellis tagasi lennujaama minna ja sealt linna sõita metrooga või võtab vähem aega, kuid pole finantsiliselt väga palju kulukam hoopis juhi kasuks otsustada?

Mul seal kommentaaris ära toodud autojuhi koduleht, kus ka hinnad (küll lennujaamast) ära näidatud, aga alati tasub kirjutada talle otse ja pakkumist küsidaMüürijuppe, mida Pekingis külastada, on mitmeid ja need erineval kaugusel lennujaamast. Samuti ei tea me, mis hotellis sa olema hakkad, seega ei suuda sulle keegi TÄPSELT maksumust ütelda... Kõige audentsema vastuse saad ikkagi ise autojuhile kirjutades

0
0

Ma seal vaatasin hinnakirja siis tundus pisut hinnaline minujaoks. Küllap kirjutan talle ja uurin, et ehk saab pisut odavamalt.Hotell, mis mulle broneeriti on Beijing Aulympic Airport, mis siis on kõigest mõne minuti kaugusel.

0
0

Guugelda, ega neid müürivaatamise teenust pakkuvaid juhte on seal palju, mina ka selle nii leidsin. Firmasid ära vaata, need pakuvad kindlustust jne ja on veel kallimadKindlasti siin mõnel kogemus ka omal käel käimisega, iseasi, kas sellest 18h piisab...

0
0

Käisin eelmine aasta omal käel, ei võtnud nõnda kaua, kuid samas siis minu puhuks oligi planeeritud veeta Hiinas, mitte ümberistumisena.

0
0

No aga mida sa põed siis, kui omal käel käimise kogemus olemas ja kaua aega ei võtnud? Enam odavamalt ei saa

0
0

Üritan seekord lihtsamini läbi ajada, et oleks aega enne või pärast pikka lendu ka hotellist puhata.

0
0

Mõnedele müüri kohtadele saab ka rongiga. Ise ei kasutanud  aga oli turiste, kes kahe lennu vahelisi aegu kasutasid ja olid rahul.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased