trip-krainetrip-ukraine-dark

looder

Rändur, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

14 meeldimist
9 postitust
62 kommentaari

hulkur armastan reisimist

 

2 külastatud kontinenti

67 külastatud riiki, 34% maailma 195st riigist

107 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tervitused!  Swedbanki reisikindlust olen rahul üle 100%. 10 aasta jooksul lastega juhtunud õnnetuste väljamaksed on umbes 4000 eurod . Minu kulu kaart 1500 euri. Ei saa nuriseda. Kuna endal saksa(tööandja) 24 tunni  jooksul kindlustus suvalises maailma otsast koju. Minu soovitus alati võtke reisikindlustus. 90% ei juhtu siis teiega  siis miskit.

Mõnedele müüri kohtadele saab ka rongiga. Ise ei kasutanud  aga oli turiste, kes kahe lennu vahelisi aegu kasutasid ja olid rahul.

hei hei .Liituks aga plaanid tehtud. Umbes 24 -30 mootoratast Moldovast Eesti poole teel 28,29 juuni seal ni et Eestlasi teel küll.Kui Ukraina Poola .rava ruskova piir ca 5 tunnikest arvesta.Rahuliku veeremist

Huvitav kas jumalad armulikud et Myanmri lennud soodus pakumised .

Myanmari ringreis väike plaan on minna umbes 17 oktoober  ja olla 2 nädalad seal. Momend 4 inimest suurendaks reis selskonda.  Kes tahaks kaasa tulla . Ja oleks tänulik ku keegi oskaks soovitada kohalike reisi pakujaid. Käisin ise 15 aastad tagas aga siis olid teised ajad. Suurema seltskona koral lihtsam oma buss ja reisi koradaja.

Hei  hei .Kui plaanid jäävad oktoobri ja märtsi vahele miks ka mitte.(pean suvel tööd tegema ) Olen ka kunagi unistanud  et ostaks laeva ja läheks hulkuma .olen m 47 .Kui kui kunagi trehvame või näeme miks mitte suhelda.

Servus kas ma olen loll või muu põhjus .Käisin seal 5 a tagasi ja vaatan passi kus on sisenemise ja lahkumis märge  ei tule mitte meelde et oleks mingi viisaga rabelenud.Võibola oli piiril mingi raha ja tere tulemast.

Lennujaam jätkuvald veel ülemistel.Ma ei tea kuskandist tulete aga kui Narva Tartu suunast siis ülemiste keskuses oli vanasti tavidi raha  vahetus .Lennujaam umbes 5 minnuti kaugusel.

Tervitused,Eelmine kuu lennujaamas 40 euri vöi 50 dollarid ja ei miskid küsimusi .

Oleme tänasest maasai maaras tee ei ole ja eriti kiita.Tulime türki airika ja talllinnas e visa kohta ei küsitud.Meil ei olnud ka ..viisa piirild 40 euri

10-23 okt Keenia 5 inimest  algul seiklused ja pärast nädal india ookeani.

Mis hotell kautasin teid palun nimi

Kuss hotels oleme kautasn teid

hei hei  huviline 56644483 renee

Üleeile Ravas võttis 5 h aega .

Head veeremist. Sõidan ise 25-26.06  ka kuskile Horvaatiani  välja ja siis keeran Rumeenia  musta mere poole seal edasi Moldovase. Olen põhja moldovas umbes nädal paigal ja start kodu poole umbes 17-18  juuli. Kui satud moldovas   Ocnita kanti samal ajal saan majutust pakuda

Tervitused just mõtlesin mida ja kuhu talvel jälle minna kui meessoo esintaja reisikaaslaseks sobib siis kirjutaks ja joonistaks .Ah ja vanus umbes sama.

Tervitused tuleb vist palju kohti .8 Eestlast Bali kõrval saarel Nusa penida ja pidu Jati bungalows .

Tervitused olen Balil 27 .02 kuni 27 03. 18 ja ei ole ka reisikaaslast. Ise m 45 .lennu piletid olemas.

Tere olen Balil 27 02-- 27 03 2018 seal .Piletid ostedud Qatar airwaiys .Moment reisin üksi ja ei ole veel reisi plaani teinud .Reisikaaslane( kaaslased ) kuluks ära küll.

Olen olnud seal maal... käsi haige kirjutamine jama helista 56644483.

Hei olen ka nõus ühinema ei ole ka eriti ranna(pean mõne aja vastu vabalt ) inimene rohkem seikleja,

Hei paistab et viisa saab piirilt .Kui oktoobri viimased päevad või novembri esimesed minek siis ajaliselt ok .Oli küll mõtte sel ajal kuskile Panama kanti hulkuma minna .