3G data mida kasutada ülemaailmselt, soovitusi?

Tere,

kuna reisimist palju siis plaanin lähiajal soetada sim kaardi, mida saaks kasutada üle maailma (enda põhiline soov oleks 3G Euroopas, Aasias ja USAs). Kasutaks lihtsalt tagavaravariandina olukorras, kus internetti vaja aga wifit ei leidu kusagil (rongis/bussis/linna peal)

Olen teinud natuke kodutööd ja hetkel tunduvad 2 parimat varianti "three" sim kaart UK's, 12GB maksab 40 naela (ca 45EUR) ja teine oleks pokefy kaasaskantav modem Hong Kongis, hind 195USD koos 5GB ja iga lisa 5GB maksab 15 USD.

Mõlemat saab juurde laadida online..
Pokefy eeliseks on see, et seda saab kasutada Tais, three Tais ei tööta miskipärast.

Kas on kellelgi kogemust muude sarnaste pakkumistega Euroopas /USAs / Aasias?

tänud

Kasutan kahe simiga telefoni ja vastavalt vajadusele olen sihtkohas ostnud kohaliku simi, millel ka 4g olemas. Sellise simi järgi, millist sa kirjeldad, ei olegi otsest vajadust leidnud. Lisaks on saadaval ka nn. taskuruuterid, kuhu saab kohaliku simi sisse pista ning sellega wifi ala luua (sobib nt neile, kel kahe simi tugi puudub). EU siseselt puudub nüüdsest üldse vajadus reisimisel eraldi sim hankida. Aga mõte iseenesest on huvitav, et kui veel mõne lahenduse leiad, siis anna siin teada.

Soovitaks samuti pigem soetada kohalik SIM, eelistatult selline, mis toimub mitmes piirkonna riigis korraga. Tänapäeval saab ELis hakkama Eesti kaardiga, Kagu-Aasias aga saab soetada Sim2Fly kaardi, mis toimib 8 sealse piirkonna riigis 3G/4G võrkudes, hind ca 10€/3GB: http://prepaid-data-sim-card.wikia.com/wiki/Thailand.
USA pakkumisi saab näha siin: http://www.androidauthority.com/best-prepaid-plans-132352/. Ise olen järgmisel kevadel tegemas trippi Mehhikost läbi USA Kanadasse ning seal piisab samuti ühest kaardist, kuna enamiku Mehhiko operaatorite andmemahtu saab kasutada ka USAs ja Kanadas ning vajadusel seda interneti teel juurde laadida, hinnaks on nt 14€/3GB.