Aastane reisikindlustuse perele

Kas kellegil on soovitusi sellise kindlustuse ostmiseks? Antud kindlustust pakuvad Eesti pangad läbi krediitkaartide lepingute, aga nende poolt kaetavad maksimum summad on suht tagasihoidlikud. Läbi neti olen ostnud ja kasutanud autorendi omavastutuse kindlustust(pakuvad paljud UK baaseruvad netilehed), neti arvustuste järgi peaksid need töötama päris hästi. Siiani pole olnud põhjus itsiklikult kahjuhüvitist taotleda.

Mina küll ei ütleks, et panga poolt pakutavad tingimused väga kehvad on. Eile just võrdlesin panga poolt pakutud kindlustust nt tingimustega, mida pakuks If ja nii suurt summat reisitõrkele polnud If-i lehel isegi mitte võimalik valida kui meil panga poolt on. Muidugi oli see lihtsalt selline uitmõtte ajel kiirotsing, kindlasti on paremaid reisikindlustuse pakkujaid ja eks ka If pakub eritingumusi kui maakleriga kontakteeruda. Meie reisime igatahes rahuliku südamega krediitkaardiga kaasneva kindlustusega.

On juba küsitud, et kas teen Salvale teadlikult reklaami kuid reisikonsultandina olen tihti kokku puutunud klientidega kes on usaldanud oma krediitkaardi kindlustust ning hüvitisest ilma jäänud. Salva puhul on tõrkega kaetud ühenduste mitte enam sobivus kui toimuvad plaanilised lennugraafikute muudatused, mis on üks olulisi nõrkusi kaardikindlustustel. Samuti tasub veenduda kuidas käitub kaardikindlustus looduskatastroofi või terrorismi korral. Isikliku kogemuste baasil on Salva kahjukäsitlus samuti lihtne ja probleemi vaba. Salva kindlasti pole kõige soodsam kuid usaldusväärsus maksab siin palju.

Tere

Kasutan Virgin Essential Family kindlustust ( £10 miljonit medical, £2 miljonit personal, £3000 cancelled flight, £1500 baggage ) - 2 t2iskasvanut ja 2 last. Aastas maksab £53.00.
Samas ka hea kogemus Nordea kuldkaardi kindlustusega.