trip-krainetrip-ukraine-dark
Aastavahetus kruiisil Tallinn-Stokholm-Tallinn

Kas kellelgi on kogemusi, elamusi aastavahetuse kruiisist Tallinki laevadel? Ootaks kommentaare tõesti neilt, kes on ise kogenud või kindlatest allikatest kuulnud. Umbmäärasus a`la " ma arvan et on jama/lahe" ei ole abiks. Aga kõigile toredat aastavahetust, kus iganes keegi selle ka vastu võtab :)

Laevadel pidutseda on ju tore, kuid vastik on see, et hommikul kell 7.00 pead sealt juba välja kolima. Nii oli vähemalt eelmisel aastal.

Ei tea mismoodi saab kell 7 laevast lahkuda kui laev pole sel ajal sadamaski. Laev saabub sadamasse kell 10.Ajad vist Soome laevaga segamini.

laev saabub eesti aja järgi kl 11.00 (rootsi aeg 10.00). Eks seal igavene läbustamine toimub, ei tea kuidas magada saad (kui vaja linnas ka käia päeval)

Kui kõrini saab ja tahad ära minna - ei saa. Sest laev ei pruugi olla sadamas. Ja veel paar aastat tagasi oli inimesi rohkem, kui baarides-pubides-restoranides istekohti. Kes hiljaks jäi ja püsti ei jaksanud seista, see konutas kajutis. Kava polnud ka suurem asi. Nüüdseks ehk asjad paremad...

... pakuvad ehk ka Hunt, Pant ja Mehtonen. :) Väike grillipidu, väikesed seksuaalsed liialdused ja ohtralt alkoholi - tõeline bakhanaal.

Tere kõigile, just ostsin piletid sinna Victoria laevale aastavahetuseks, kas keegi on ka tulemas?

Mina oma elukaaslasega olen tulemas, ostsime pileti 27.12.