trip-krainetrip-ukraine-dark
Aastavahetuseks Pariisi

Tere

Vaatasin Viru reisidega aastavahetuse reise Pariisi (3400-), aga see on bussireis.

Kas keegi oskab soovitada veel mingit soodsat aastavahetuse reisi Pariisi lennukiga. Soovitavalt oleks hinna sees lend + majutus ning hind võiks jääda alla 4000-. Võiks olla miinimum 2 ööd.

Ehk on mõtekas ise kombineerida, kust võiks sellisel juhul leida nii lennu kui ka hotellide hindasid (nagu näha olen suht kogenematu reisija).

Suured tänud.

ja mida mõtled aastavahetusel seal teha, vahuveini tänaval juua??kõik restod on selleks ajaks pool aastat ette bronnitud, olin sel 2 aastat tagasi,jama

Natuke liiga väike eelarve sellise metropoli külastamiseks. Odavamalt sa kindlasti ei saa, kui Virureiside bussireis. Ainuüksi ööbimine Pariisi kesklinna läheduses maksab vähemalt 1000 EEK/öö. Väljas söömine (eriti hommikusöök) on samuti kulukas. Üleüldse on Pariis peale Londonit üks kallimaid linnu Euroopas ning aastavahetusel korrutatakse hinnad veel X koefitsiendiga. Seega selleks, et ennast mugavalt tunda ja omal käel minna, peab eelarve olema selgelt suurem. Eelnev märkus restode bronnimise kohta vastab kah tõele.

Mnja, seda ma kartsingi :(

Tegelikult see bussireis on igati ok, hirmutavad vaid need pikad pikad päevad bussis. Samas tõesti - kui tahad miskit soodsalt siis pead millestki loobuma :(

Aga mis aastavahetuse variante veel on, kas näiteks Lätti on keegi miskit põnevat/soodsat kuulnud?

Tuttav tuli Virukatega sept.lõpul Pariisist. Reis oli olnud õudus kuubis, giid oli kogemusteta,ei osanud rahvaga suhelda ega asju korraldada.Kahekordne buss - tund aega igas peatuses juba väljumise-sisenemisega. 2 korda teel läks katki. Giid prantsuse keelt ei osanud- mitmeti jäi seetõttu jänni, kui üks reisija (pr.keele) abi pakkus, siis oli see giidi poolt ülbelt pikalt saadetud...Hotell või mis iganes öömajad olid olnud mingid naridega toad,imelikud "isepuhastavad" WC koridoris. Suvaliselt jagati inimesi tubadesse-näit. 15 aastane poiss pandi vanamemmedega ühte tuppa jne. Reisi mõte on ikka minna puhkama, mitte vastupidi. Milleks üldse selliseid reise korraldatakse ja kes on fännid ? Ekstreemsuste otsijad? Need ei ole minu kogemused.Võib-olla üle utreeritud. Ise olen käinud mitmel odavbussireisil "La Strada, Bohemian "jne -nendel on küll asjad alati paigas olnud ja ikka "päris-hotellid": vägagi korralikud. Ainult positiivsed kogemused.

kas sel aastal läheb keegi viru reisidega pariisi? ( 28,12-05,01) võtke minuga ühendust - võime koos minna. Soovitav vanus - al.22

to katarina: Mul on plaanides küll oma peikaga minna:) Mina olen kogemustega reisija ja mind ei hirmuta need kommentaarid:)

voib uhendust votta. Olen 24 a.v. neiu