Abi vaja odavate piletite leidmisega Euroopast Indiasse 2012 suvel

Tere!

Tean, et siin on nii mõnigi, kes teab häid pakkumisi ning seetõttu tahaksin teie arvamust küsida, et Euroopast, kust kohast saab kõige odavamani mis tahes India linna, kuid soovitatavalt Delhisse?

Olen ise vaadanud Londonist ja Helsingist, kuid kõik pakkumised, mis praegu leian, jäävad 500-600 euro ringi, ka Tallinnast.

Ideaalne oleks umbes 400 euroga Tallinnast, kuid sobib ka sama hinna eest kusagil mujal euroopas.

Reisiperioodi alguseks võiks olla 2012 juuli kuni september ja lõpp siis vastavalt 3 kuud pärast algust.

Ette tänades, Tormi!

Vaata Turkish Airlinesi pakkuimisi. Ma käisin Riiast 400 euriga Mumbais. Pole küll minu asi urgitseda, aga maist oktoobrini on Indias mussoonvihmad, mida sa sealt otsid juulis? :D

0
0

Indiat müüb kampaaniate käigus Finair tihti 400 euro kanti. Ka muud lennukompaniid. Lihtsalt oota mõni kuu, äkki tuleb pakkumisse soodsaid pileteid. Vihmad pole suvel ainukene probleem, kõrvetav kuumus on pigem suurem. Delfis on tihtipeale nädalaid ja nädalaid järjest 45-47 kraadi sooja. Omast kogemusest saan kinnitada, et pärast nädalat viibimist sellises kuumuses, soovid umbes sellist ilma nagu Eestis praegu. Ning naudid seda :) Kuumus sisuliselt halvav kogu tahtmise, ka öösel on endiselt 32 kraadi.

0
0

Vaata http://aeroflot.com/cms/en. Sain 350 euroga Tallinnast Delhisse.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased