Viimased kommentaarid

Tundub, et Läti ühines EL Covid passiga. Loodame, et meie omad liigutavad ennast nüüd kiiremini. 

https://eng.lsm.lv/article/society/health/latvia-on-board-with-eu-digital-covid-certificate.a408346/

Isaac, milliseid kanaleid jälgid? :)

Aga jaa, ma just selle mõttega vaktsineeringi, et ostetud on kaks reisi läbi Läti. Ei taha nii palju raha testimisele panna. Loodetavasti ca kuu aja jooksul olukord muutub.

Soovitan Malagacar.com -i. Väga meeldiv ja kiire teenindus. Krediitkaarti ei nõutud, sai tasuda kohe kas kaardiga või sularahas. Kui auto tagastasime, siis viis tasuta transfeer lennujaama. Kindlasti kasutan veel.

Mul täpselt sama küsimus mis teema algatajal. Riia-Barcelona juuni lõpp  ja nädalaks. 

Kus Barcelonas on võimalik testi teha? Kas lennujaamas on kaa võimalus olemas?

Meil on augustiks LH-ga ostetud Tallinn-LA-La Vegas-Tallinn.  Natuke üle 300 euro. Ei saanud ostmata jätta. Fingers crossed, et saab minna kaa. LH õnneks lubab ühe korra tasuta muuta.

Veiko, kui kaua sa Itaalias olid? Kas ei kontrollitud et sa ikka hotellis püsid vms? 

Plaan minna juuni lõpp-juuli algul Veneetsiasse ja sealt edasi Rimini nädalaks ja kaasas 3-aastane laps. Praegu mõtleme kas oodata või vahetada piletid ümber mujale sihtkohta.

2020.a augustis pidi olema lend Tallinn-Barcelona Lufthansaga. Piletid olid ostetid Tripair kaudu. Lennufirma muutis lennuajad meie jaoks ebasobivaks, lisaks tekkis uuesti ka karantiininõue. Palusime ise lend tühistada ning küsisime refundi. Mitmeid kordi saatsime päringuid, vastuseks tuli ikka et "läheb aega jne." Raha laekus veebruari lõpuks, mitte kogusumma vaid 70 eurot vähem. Asi seegi.

Ostsime 2021 augustiks lennupiletid Tallinn-LA, Las Vegas-Tallinn. Nii hea hind oli, et ei saanud niisama jätta. Vaatame mis saab kui see aeg kätte jõudma hakkab :)

Kas keegi on Tripair-ilt raha tagasi saanud juba?

Ehk oskab keegi rääkida kuidas on olukord Malgrat del Maris? Meil on võetud hotell koos hommikusöökidega, oleksime 90% reisist seal. Toidukohtade lahtiolek? Looduses liikumine? Randa ligipääs? Aitäh soovituste eest.  Lend augusti esimeses pooles.

Aitäh asjalike nõuannete eest.

Merlyn - me peame siis ka hea vabanduse välja mõtlema miks meile öö Frankfurdis ei sobi. Meil väike laps küll, aga ta jääb vanaemaga koju ja teenindaja ju näeb, et broneeringul meil last ei ole lisatud :) Kas alla 2-aastane laps on samuti broneeringu peal kirjas? Pole kunagi lendad koos väiksega ning ei ole kogemust.

Mul on ostetud Lufthansaga Barcelonasse (09.08-15.08). Karantiin ei häiri ja minna ei karda. Pigem häirib see, et eile uuesti üle kontrollides olid lennuajad selliseks muudetud, et kohapeal ainult 4 täis päeva ning tagasitulles peab Frankfurdis öö veetma. Varem olid kiired ümberistumised ning Tallinnast väljalend hommikul. Ausalt öeldes häirib see ikka väga, aga arvatavast selle mõne nädalaga võib veel palju muutuda.

Kuna meil oli see kõige soodsam hinnaklass, siis arvatavasti ei saa me midagi teha.

Rauli postituse kohta-kas see tähendab siis seda, et turistid võivad ainult Ateenast riiki siseneda? Kas international all on mõeldud mitte-Schengeni riigid või kõik välisturistid? Või saan millestki valesti aru

Every international traveler who currently arrives in Greece must land in Athens and undergo a health screening, including a COVID-19 test with a quick turnaround for results.

Tänud vastuse eest, arvasingi et on mingi konks asja juures. Loodetavasti augusi alguses lennud ikka toimuvad ja midagi ei pea rebookima :)

Lufthansa pakub 50 eurost voucherit neile kes peavad oma pileti rebookima. Saan ma õigesti aru, et kui mul on piletid augusti alguseks, ning juhul kui ma pean rebookima, siis saan kasutada seda voucherit? Kas tasuks see voucher juba praegu nö taodelda?   https://lufthansa.flightvoucher.com/voucher

Ligi 10 aastat tagasi sai käidud Indias Hampi linnakeses.  Terve öö sõitu Goast mööda käänulisi mägiteid ööbussiga. Kohati tekkis hirm, et nüüd paneme kuristikust alla.

Kohale jõudes avastasime, et kaamera aku oli hotelli laadima jäänud. Sel ajal ei olnud telefonidel selliseid kaameraid nagu praegu. Kõik pildid jäid tegemata! On vaid pildid mälus ja kohapealt ostetud raamat.

Linn ise on imeilus ja huvitav, siiamaani on kahju, et nii juhtus. Peaks kunagi sinna uuesti trippima, kuigi sõit oli jube.

Ilmselgelt tuleb kõik hoolikalt läbi lugeda ja mõelda. Aga kui seniajani pole kunagi vaja läinud, siis ei mõtle selle peale kuniks tulemus käes :D

Noo muidugi kaval. Kindlustust valides vaatad ju ikka mis summat keegi pakub. Ja kui kindlustus on teistest pakkujatest 2-3 korda soodsam, siis valid ju ikka selle soodsama.

Mul oli just oktoobris BTA-ga juhtum. Loomulikult võtsin kindlustuse iizist, kindlustusfirma tingimusi korralikult läbi ei lugenud ning oma peas läbi ei mõelnud (mina loll, tean). Ühesõnaga jaa - pole vahet kellele maksad enne kui päriselt vaja läheb.

Juhtus nii, et meil oli endal broneeritud lennud Santorini-Ateena ning Ateena- Tallinn. Erinevad lennufirmad ja lendude vahe oli vähemalt 2 tundi nagu peab. Juhtus siis nii, et Santorini-Ateena lend lükati nii palju edasi, et Järgmisele lennule napilt me ei jõudnud.

Oli südaöö, kahekesi Ateena lennujaamas. Helistasime siis kohe BTA klienditeenindusse, sealt öeldi, et võtke esimene saadaolev lend koju ja see hüvitatakse teile. Küsisin ka üle, et kas on vahet mis summas see uus lend on, öeldi, et ei ole.

Ostsime siis Turkishi lennu läbi istanbuli, kokku läksid piletid  maksma 1100 eurot, väljumine 5 tunni pärast.

Reisitõrge oli meil võetud kummalegi reisijale 700 euro peale (kokku 1400).  Tagasi saime kindlustuselt ainult 700 eurot, pärast lugesin korralikult üle, et kindlustus maksabki kuni 50% kindlustuse summast.

Kui sel hetkel oleksime seda teadnud, siis oleksime võtnud mingi hilisema väljumise mis oleks soodsam olnud.

Loomulikult olin ise loll, et korralikult tingimusi üle ei lugenud ja võimalikud tsenaariumid läbi ei mõelnud. Aga tekib ka küsimus, et miks kindlustuse pakkumise juures on siis ültse sellised summad kirjas?

18. punkt:

https://www.bta.ee/userfiles/files/BTA_Reisikindlustus_Tingimused_16EE-2.pdf

Meie olime Santorinil 3 päeva, majutus oli Thiras. Saar on nii väike, et ATV või rolleriga jõuad kõik kohad ära vaadata.

Mina soovitan kaa malagacar.com -i! Väga sõbralik ja meeldiv teenindus, ei määrita midagi pähe, tasuta mikrobuss viib pärast teid lennujaama. Autod uued ja puhtad. Saime maksta deeberkaardiga, krediitkaart polnud vajalik. Kindlasti kasutan veel.

Pilet tuleb kindlasti ära osta. Palun kasuta natuke otsingut, internetis kõik vajalik info olemas.