trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Nüüd just sai Hispaanias käidud (ei tea juba mitmendat korda), oktoobris tahaks Kreekasse või Maltale. Juulis reisin sünnitusmajja hoopis.

Soovitan kaa kindlalt Goa lõunapoolseid randu. Palolem ja sealt alla poole Patnem, Galgibag.

Ma olen Indias mitmeid kordi oma talvesid veetnud, tol ajal jäi kõrvu jutt, et välismaalased ei saagi sinna kinnisvara ja maad osta. See oli muidugi 10 a tagasi.

Jep,  tegin talle AIG ära ikka. Loodan, et tingimustes midagi kahe silma vahele ei jäänud. Reisitõrge minnes ei ole vist nii oluline enam kuna ta juba peaaegu kohal :))

 Better than nothing :)

Jep Aivar, aga reis on juba alanud, enamik poliise hakkab kehtima 3-päeva päraat.  Olen seltse läbi helistanud kaa ja igalt poolt tuleb vastus, et kui juba alanud, siis pole enam midagi teha. Iizi pakub sellist seltsi nagu AIG, neil nagu hakkaks poliis kehtima kohe alates ostmisest. On kellegil kogemusi?

Saabusin Paphose lennujaama eile. Kõigilt kontrolliti ukse juures covid passe ja kellel vaktsiini ei olnud suunati testi tegema. Kõikides poodides ja restodes küsitakse covid passi.

Kiidaks siis Seesamit omalt poolt. Sama keiss- poliisil kuupäevade muutmine.

Kampaania ajal sai kaa ostetud Tallinn-Frankfurt-LA ja tagasi LasVegas-Denver-Frankfurt-Tallinn. Siselend on United, teised lennud Lufthansaga. Helistasin suurr hurraaga Lufthansasse, et muudaks siis ümber mõnda Euroopa sihtkohta :D 

Sain siis Lufthansast vastuseks, et neid lende opereerib United ning suhtleksin vahetamise osas nendega. United Airlinesi klienditeenindus oli hästi mõistev muidugi, saame muuta, vahetada jne kuni 2022 a sügiseni. AGA valiku peame tegema ilmselt nende sihtkohtade seast, ehk siis Unitedi kodulehelt uut lendu otsima. 

Kisub keeruliseks... nõuandeid? :)

Üks variant on võtta esimeseks ööks lennujaama lähedale hotell ja siis järgmisel päeval ühistrantspordiga Veneetsiasse trippida.

Jp, vms kirjutasin, 1 out of 1 doses.

Üks doos, sertifikaadi peal on sul peale üht doosi märge, et completed vms. Reisisin probleemideta.

Sõitsin Riia lennujaama 26.06 õhtul Ikla kaudu. Läti poole peal seisis kaubik ja vormis ametnikud seisid väljas. Deklaratasioon on meil täidetud ja keegi meid kinni ei pidanud. 

03.07 tagasi tulles olime abikaasa deklaratsiooni täitmisel mingi apsaka teinud ja tulemuseks kuvas, et peab isolatsiooni jääma (ta ei ole läbi põdenud ja süsti ka ei ole, mina olen vaktsineeritud). Riias keegi kinni ei pidanud, kõndisime otse auto juurde, kuigi hirm oli küll, et eskorditakse kuskile karantiinihotelli

Tulin just paar päeva tagasi Hispaaniast. Lennujaamas küsitakse juba seda vormi ning covid passi. Enne lennule ei lasta. Barcelona lennujaamas kontrollitakse neid dokumente uuesti-ametnikud istuvad nendes putkades kus passikontrolli tehti.

Tundub, et Läti ühines EL Covid passiga. Loodame, et meie omad liigutavad ennast nüüd kiiremini. 

https://eng.lsm.lv/article/society/health/latvia-on-board-with-eu-digital-covid-certificate.a408346/

Isaac, milliseid kanaleid jälgid? :)

Aga jaa, ma just selle mõttega vaktsineeringi, et ostetud on kaks reisi läbi Läti. Ei taha nii palju raha testimisele panna. Loodetavasti ca kuu aja jooksul olukord muutub.

Soovitan Malagacar.com -i. Väga meeldiv ja kiire teenindus. Krediitkaarti ei nõutud, sai tasuda kohe kas kaardiga või sularahas. Kui auto tagastasime, siis viis tasuta transfeer lennujaama. Kindlasti kasutan veel.

Mul täpselt sama küsimus mis teema algatajal. Riia-Barcelona juuni lõpp  ja nädalaks. 

Kus Barcelonas on võimalik testi teha? Kas lennujaamas on kaa võimalus olemas?

Meil on augustiks LH-ga ostetud Tallinn-LA-La Vegas-Tallinn.  Natuke üle 300 euro. Ei saanud ostmata jätta. Fingers crossed, et saab minna kaa. LH õnneks lubab ühe korra tasuta muuta.

Veiko, kui kaua sa Itaalias olid? Kas ei kontrollitud et sa ikka hotellis püsid vms? 

Plaan minna juuni lõpp-juuli algul Veneetsiasse ja sealt edasi Rimini nädalaks ja kaasas 3-aastane laps. Praegu mõtleme kas oodata või vahetada piletid ümber mujale sihtkohta.

2020.a augustis pidi olema lend Tallinn-Barcelona Lufthansaga. Piletid olid ostetid Tripair kaudu. Lennufirma muutis lennuajad meie jaoks ebasobivaks, lisaks tekkis uuesti ka karantiininõue. Palusime ise lend tühistada ning küsisime refundi. Mitmeid kordi saatsime päringuid, vastuseks tuli ikka et "läheb aega jne." Raha laekus veebruari lõpuks, mitte kogusumma vaid 70 eurot vähem. Asi seegi.

Ostsime 2021 augustiks lennupiletid Tallinn-LA, Las Vegas-Tallinn. Nii hea hind oli, et ei saanud niisama jätta. Vaatame mis saab kui see aeg kätte jõudma hakkab :)

Kas keegi on Tripair-ilt raha tagasi saanud juba?

Ehk oskab keegi rääkida kuidas on olukord Malgrat del Maris? Meil on võetud hotell koos hommikusöökidega, oleksime 90% reisist seal. Toidukohtade lahtiolek? Looduses liikumine? Randa ligipääs? Aitäh soovituste eest.  Lend augusti esimeses pooles.