Abu Dhabi ühstransport

Tere! Kes viimasel ajal Abu Dhabis ühistransporti kasutanud, kus leiaks busside liinid ja sõiduplaanid? Moovit ei pidanud täpne olema. Kas bussipeatused on tänaval märgistatud ja väljuvad numbrid kirjas? Tänud.

Me kasutasime viimati nende transpordiameti ametlikku lehekülge: https://dot.gov.ae/Public-Transport/Buses#buses-publications_e=0

Lehe kasutatavus ei olnud just kõige parem, kuid info oli kõik õige ja pidas paika.

Bussipeatused on kenasti tähistatud ja bussinumbrid kirjas. Piletid on odavad.

Bussipiletid on korduvkasutatavad (st ostad ühe nt kahele inimesele kaks piletit ja siis laed sinna raha peale vastavalt vajadusele). Üks jama sellega oli, et neid nö masinaid, kus raha peale laadida, ei olnud peatuste ümber eriti palju, osad ei töötanud, osad tahtsid ainult münte (mida meil ei olnud) jne. Elik kohati tuli seda masinat otsida ja ikka korralikult kõmpida, et toimiv aparaat leida. Seega korraga tasuks natuke rohkem raha laadida, et ei peaks enne igat sõitu seda seiklust läbi tegema.

Pileti piiksutad sisenemisel ja väljumisel.

Muidu toimis ühistransport kenasti ja me saime kõik oma sõidud hästi sõidetud.

Kui Abu Dhabis oled, soovitad ära käia Al Ain´i linnas - seal on huvitavaid ajaloolisi ehitisi, vanad kindlused, oaas jne. Meile meeldis, selline ajalooliselt huvitav koht uuele Abi Dhabile vahelduseks. Kohale läksime bussiga.

1
0

Tere.

Mind huvitaks just, kuidas on seal lood parkimisega? Kas tasuline ja leiab lihtsalt parkimiskohtasi? Kütuse hindu kuskil nägin, olid meist poole väiksemad.

Tänan.

0
0

Tere kas Abu Dhabi ja Dubai vahet buss ka käib?

0
0

E102 on liini number. Googeldades leiad ka graafiku.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased