ABZ reisid kas usaldusväärne

Plaan järgmise aasta märtsi lõpus selle firmaga Austriasse sõita. Kellel on teadmisi firma kohta, on sel aastal reise ära jäänud või muid ebameeldivusi. Pärast Aaria pankrotti kas ABZ on kindel firma, ei ähvarda teda hingusele minek. Muidu teeb suht odavaid reise, maksad ära, aga võib talve jooksul minna tänu suurtele kaladele (firmadele)hingusele.

Ära siis maksa kohe kogu summat ära. Alguses ju kohustus tasuda ainult ettemaks. Kogu summa peab olema tasutud 3 nädalat enne reisi algust.

Aastal 2006 plaanisin minna nendega Ungarisse, aga reisijate vähesuse tõttu jäi reis ära. Kogu selleks ajaks makstud raha kanti väga kiirest tagasi.

Minul on selle firmaga nii häid kui halbu kogemusi. Kunagine reis Riiga möödus küll hästi ja oli hea korraldusega. Kevadel käisin ka nendega Saksamaal ja sellel reisil häirisid mind natuke reisisaatjad, kelleks oli ema ja poeg(poeg oli keskooli lõpuklassis). Tegelikult pidi meil oleks kaks giidi, aga jäi mulje nagu odavama läbisaamise nimel oli pandud giidist ema ja tema poeg.Natuke halvasti oli tehtud ka reisiplaan(vähe vaba aega). Muidu linnas sõitmise buss oli korralik ja otseselt mingeid probleeme ei tekkinud. Tean mitut inimest,kes kasutavad koguaeg seda reisifirmat ja nemad on küll rahul niiet loodame parimat!