Aeroflotiga Bangkoki

Tere abivalmid inimesed

Mul selline küsimus: kas Aeroflotiga saab lennata ühe otsa piletiga. Olen kuulnud, et osad lennufirmad ei lase pardale kui ei ole ette näidata edasi-tagasi piletit. Lugesin Aerofloti kodukalt, et kõige pikem sealviibimine 90 päeva ja peab olema tagasi lennupilet. Aga kas see kehtib ka Eesti kodanikele, kellel on olemas 1 aastane Tai viisa?

Ei saa aru. Kui viisa ja lennukipilet olemas, nõuab keegi kuskil tagasilennupiletit? Ilmselt kehtib see Vene Föderatsiooni kodanikele, sest neil ehk Tai viisavaba. (See üks põhjus, miks neid seal nii palju kohtab.)

Vene kodanikele Tai nüüd viisavaba küll ei ole. http://www.thaiconsul-uk.com/downloads/Ab%20%20Standard%20Visa%20Application%20Pack.doc Aga palju on neid seal jah. Varsti lagastavad selle maa, nagu idaeuroopagi ära.

Vene kodanikele on Tai siiski viisavaba. Aeg-ajalt oleks mõistlik enda lisatud dokumendid ka läbi lugeda;) Rahvusvahelise lennujaama kaudu saabudes saavad õiguse olla 30 päeva, mööda maad saabudes 15. Kui kauem tahavad olla, peavad viisat taotlema.

Ühe-otsa piletiga ei taheta üldjuhul lasta lennukile siis, kui sa sihtkoheriigi viisa piirilt saad (või võid viisavabalt siseneda), kuid tingimuseks on tagasisõidupileti olemasolu. Kui piiril viisat/templit tagasisõidu pileti tõttu passi ei lööda, siis on lennufirma kohustatud sind tagasi transportima.

Kuidas Sa said aastase Tai viisa tagasisõidupiletit esitamata?