Air Balticuga TLN-RIIA-LONDON

Küsimus: Kas lennul Air Balticuga Tallinn-Riia-London tuleb Riias teha uus check in? Kuidas on kõige soodsam saada lennujaamast linna? Kust läheb Riiast lend Londonisse?Mitmes korrus?

Tänud ette,

Kui ostsid kogu reisi ühe piletina siis arvatavasti piisab Tallinna check in'ist. Igaks juhuks võiksid check in'i tehes järele küsida.

maandud, siis vaatad tabloo pealt j2rgi, kust Londoni lend l2heb ja muudkui aga j2rgid suunavaid silte. Lennujaamades orienteerumine on yldiselt tehtud nii lollikindlaks, et kui just p2ris pime pole, leiad k6ik ilma suurema vaevata yles. Ja alati saab lennujaama t66tajate k2est kysida, kui siiski midagi arusaamatuks j22b. Check in'i pole mina pidanud kunagi Riias uuesti tegema. Lend l2heb siis Gatwick'i nagu ma aru saan? Sealt l2hevad miskid bussid linna, need vist k6ige odavamad, £9 oli viimati k6ige odavam, millega mu yks s6branna s6itis. Aga s6idab p2ris kaua, ma enam ei m2leta, oli see tund v6i poolteist. Mina pole viitsinud kunagi nendega loksuda, v6tan ikka Gatwick Expressi, £16 kyll, aga selle eest oled 15 minutiga Victoria jaamas...

Riias ei peqa jah tegema uut check-in'i. Tallinnas võid igaks juhuks öelda üle, et tahad saada seda kuni Londonini. Londonis ei ole mõtet minna ei bussi ega expressiga Victoriasse. On ka tavarongid, mis on hulga kiirem bussist ja soodsam expressist. Tavarong sõidab vaid ca 10 min kauem expressist ehk siis 40-45 min ja maksab sõltvalt kellaajast ca 9 naela. Piletit on mõtekas osta piletiautomaadist.

Muidugi on veel ka tavarongid. See ta on kui ise pole kasutanud ega huvi tundnud, siis ei tule nagu kohe meelde mainidagi:)